PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596202}

Maczeta zabija

Machete Kills
5,7 39 388
ocen
5,7 10 1 39388
4,6 18
ocen krytyków
Maczeta zabija
powrót do forum filmu Maczeta zabija

Potęga, lepsze niż jedynka. Zwłaszcza efekty specjalne, wybuchający helikopter, gumowe, odcięte głowy i inne cymesy. Film trafia do mojego osobistego panteonu najlepszych filmów najgorszego gatunku : ) Mocne osiem, niecierpliwie czekam na część III, Maczeta w kosmosie, myślę, że dopiero tam reżyser będzie mógł rozwinąć w pełni swoje możliwości.

ocenił(a) film na 7

I laserowa maczeta ;D film kozacki..nie rozumiem czemu niektórzy tak tego nie lubią. Przecież tam wszystko jest parodią :P

..i czemu Charliego Sheena przedstawiali jako Carlosa Esteveza ?

użytkownik usunięty
Don_Jaras

Bo to jest jego prawdziwe imię i nazwisko a Charlee Sheen to pseudonim artystyczny, widzisz przesadzili w 2 z parodiowaniem i nie wyszło tak dobrze jak w 1 stąd takie oceny, do 1 chętnie wrócę a do 2 już nie bardzo.

ocenił(a) film na 9

Przekozacki film :-D

ocenił(a) film na 7

Bardzo mi się ten film podobał, jeszcze bardziej przegięty jak jedynka. Dostałem wszystko na co czekałem a nawet więcej ;-)

yanek75

No dokładnie. Tam gdzie jedynka powiedziałaby "dość" dwójka się nie zatrzymywała. O tako Maczete nic nie robiłem xD

ocenił(a) film na 8
yanek75

Przy pisaniu scenariusza twórcy wykorzystali wszystkie najgłupsze pomysły jaki przyszły im do głowy. Co chwilę jesteśmy zaskakiwani jakimś nieoczekiwanym gagiem. Mi bardzo podobało się na przykład w scenie w której Machete kopie sobie grób wykorzystanie wątku nielegalnej imigracji z Meksyku do USA. To było śmieszne i ciekawe zarazem, gdyż pokazuje problemy współczesnego dzikiego zachodu, pogranicza USA i Meksyku z przymrużeniem oka. Te wszystkie konflikty i debaty i dyskusje którymi żyją za oceanem zostały sparodiowane i mistrzowsko zamienione w farsę. Naprawdę pokochałem ten typ niepoprawnego politycznie humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones