PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1497}

Mad Max pod Kopułą Gromu

Mad Max Beyond Thunderdome
6,6 39 423
oceny
6,6 10 1 39423
5,5 10
ocen krytyków
Mad Max pod Kopułą Gromu
powrót do forum filmu Mad Max pod Kopułą Gromu

Bardzo lubię serię Mad Max 1 i 2 bardzo mi się podobały,ale trzecia odsłona zdecydowanie
odstaje od dwóch pierwszych części.

ocenił(a) film na 6
Jacek12_fw

Moim zaś zdaniem odstaje nie trójeczka, a jedynka, która nie dość, że bardzo się "obiektywnie" różni od dwóch następnych, to jeszcze w ogóle (wedle mnie) nie ma tego klimatu, o którym tyle zawsze słyszałem gdy rzucano słowo-klucz "Mad Max". A najfajniejsza dwójeczka.

ocenił(a) film na 5
dentryt

Zgadzam się, pierwsza część moim zdaniem ma tylko dobre zakończenie a reszta filmu jest po prostu strasznie wolna i irytująca

ocenił(a) film na 6
DRSRng

Właśnie! tempo - siadło w trójce strasznie, tylko końcówka, jak wspomniałeś daje radxę

ocenił(a) film na 8
Loramski

Naprawdę polecam obejrzeć Mad Maxa 1 od nowa. Ja właśnie skończyłem trylogie po raz pierwszy. Chyba tylko 2001: Odyseja kosmiczna jest wolniejszym filmem niż MM1. Trójka jest żwawa bardzo. I zgadzam się w całej trylogii najbardziej odstaje jedynka. Choć tak naprawdę każdy film jest spod innej kwoki. Jedynka jest wolna, nudna, z przeogromnymi lukami logicznymi, kretyńsko wręcz wyolbrzymioną mimiką, BRAKIEM post-apo (tak, to nie trójka tu jest najgorsza, jedynka nawet nie wiadomo kiedy się dzieje, przed czy po) i kilkoma dobrymi scenami które stworzyły klima MM. Jedynka jest opowieścią o zemście z masą, w założeniu, sielanki pomieszanej z brutalnością. Dwójka jest świetna, szybka, brutalna, prosta i emocjonująca. Jest post-apo filmem-pościgiem. Trójka jest kinem familijnym, całkiem ciekawym, choć jednocześnie niesamowicie dziwnym przez użycie post-apo. I jest to właściwie Piotruś Pan.

ocenił(a) film na 5
Loramski

Właśnie! Strasznie nudna i powolna ta trzecia część. Tak nudna że spałam przez połowę filmu ;)

ocenił(a) film na 10
Wiki23

1 dyneczka moim skromnym zdaniem ,lekko szmirowata, bez klimatu lekko dezorientująca ,tylko te maszyny robią robotę ;) 2-jeczka już przypomina film i jakaś wiążąca akcja się dzieje ,3-jeczka jest już filmem gdzie się wszystko zazębia,i fabuła i klimat i gra aktorska.oglądam cała serie od czasu do czasu ale od kilku seansów pomijam pierwszą część ,bo jej po prostu nie lubię ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
dentryt

Trójka zbyt wolne tempo ma niestety, za dużo dłużyzn moim zdaniem

ocenił(a) film na 6
Jacek12_fw

Popieram!

ocenił(a) film na 4
Loramski

Co łączy Mad Max 3 z Terminatorem 3? Przede wszystkim to, że oba filmy są karykaturami, parodiami swoich znakomitych poprzedników...

ocenił(a) film na 8
raziel88ck

Wyjątkowo ch**we porównanie.

ocenił(a) film na 4
McFlyPL

Dlaczego?

ocenił(a) film na 8
raziel88ck

Bo Terminator 3 sam w sobie jest gównianym filmem, A MM 3 przynajmniej zachowuje jakąś ciągłość względem części poprzedniej.

ocenił(a) film na 6
raziel88ck

W sumie racja, aczkolwiek trzeci Terminator mimo wszystko jest jednak trochę bliżej swoich "poprzedników", ta różnica nie jest aż tak bardzo wyraźna

Loramski

Nie wiem naprawdę co gorsze MM 3 ma jedynie dobrą muzykę bo reszta to nuda totalna, zasługa w sumie znakomitej Tiny.

A co ma dobre Terminator 3? hmmm jest całkiem zabawny i jest seksowna Charlie.

ocenił(a) film na 7
Jacek12_fw

A mi właśnie zawsze najbardziej podobała się ta trzecia część- "o benzynie" i ta muza!

ocenił(a) film na 9
Jacek12_fw

Nowy film w ogole nawet nie odstaje, a totalnie odjezdza ciezarowka z cysterna z benzyna z Tomem Hardym, ktory nie gra tak dobrze, albo nie udaje jak Mel Gibson. HaHa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones