PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1497}

Mad Max pod Kopułą Gromu

Mad Max Beyond Thunderdome
6,6 39 570
ocen
6,6 10 1 39570
5,5 11
ocen krytyków
Mad Max pod Kopułą Gromu
powrót do forum filmu Mad Max pod Kopułą Gromu

ale jaja

ocenił(a) film na 10

Jakie jajca trójka wyszła przed trójką a poza tym to cała saga jest zajebista

ocenił(a) film na 8
Mad_Max

Rzeczywiście dziwne, choć mi się jednak wydaje, że trójka i trójka wyszły w tym samym czasie. Mogę się jednak mylić...

Mad_Max

Faktycznie dziwne że trójka wyszła przed trójkom , choc mi sie wydaje że oby dwie trójki wyszły w tym samym czasie i jest jedna trójka ,ale jak mówisz że trujka wyszła przed trójka to tak musi być

ocenił(a) film na 10
karol_ek120

A tak wogóle to o czym gadamy bo zmuliłem pałke i zapomniałem o co tu chodzi??? Co to wogóle za trójki!! Matko musze przestać pić:))) Pozdro!!

Mad_Max

To dziwne że umiałeś wtedy pisać na klawiaturze, bo jak jabyłem toroche pijany to niewiedzialem liter z klawiatury,ALE SPOKO JESTEś, HEHEHE

ocenił(a) film na 10
karol_ek120

Dzięki dzięki!! Ale pytam sie na serio o co tu chodzi!! Bo patrze na forum i wyskakuije mi że pisałem coś o jakichś trójkach!! Wogóle o co tu chodzi!!! Jeśli ktoś zna odpowiedź na to to prosiłbym o napisanie tego tutaj bo ja ostatnio zmuliłem jak ruski diesel:))) Pozdro!!

Mad_Max

zapewne chodziło Ci o to że data premiery trójki w Polsce to 1985, a data premiery dwójki w Polsce to chyba 1990, a więc trójka wyszła przed dwójką w Polsce... sprawa wyjaśniona i nie chlejcie tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones