PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787544}
6,3 11 355
ocen
6,3 10 1 11355
4,7 3
oceny krytyków
Madame
powrót do forum filmu Madame

Niewątpliwie nie byłoby "Madame", gdyby nie postać Marii, czyli zjawiskowej Rossy de Palma. Jednej z muz Pedro Almodovara.Oglądać ją na dużym ekranie to sama przyjemność. Zobaczyć możemy też niezawodnych Toni Collette w roli "Pani" i Harvey Keitel jako "Pana". Niemniej, jak dla mnie Rossy króluje :)

ocenił(a) film na 7
kasia_muchaaa

Rossy, chcemy więcej Rossy w kinie!

ocenił(a) film na 7
supermuzg_ok

Straszna szkoda, że się tak rzadko ostatnio w filmach pojawia. Może sobie być muzą Louboutina czy kogośtam, ale niech nie rzuca z tego powodu aktorstwa, pliz... :D

ocenił(a) film na 7
kasia_muchaaa

Wydaje mi się jednak, że oprócz obsady równie ważne jest, że za scenariusz i reżyserię odpowiada autorka książki, na podstawie której ten film się opiera (jeśli się nie mylę oczywiście?). Czyli po prostu całość jest spójna, reżyserka od początku wiedziała co robi i co chce przekazać, nie było żadnych szumów komunikacyjnych na linii scenariusz-reżyseria, itp, itd.
(Obsada niczego sobie, naturalnie!)

kasia_muchaaa

Zgadzam się to jest film Rossy!!!Uwielbiam ją ,szkoda,że nie gra częściej jest tego warta!!!

kasia_muchaaa

Kiedy zobaczyłam obsadę, to się bardzo zdziwiłam, ale jak się okazało jest dobrze dobrana. Rossa genialna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones