PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487323}
6,1 6 639
ocen
6,1 10 1 6639
4,8 4
oceny krytyków
Made in Poland
powrót do forum filmu Made in Poland

...

ocenił(a) film na 8

Jestem załamany, jakim cudem ten film ma niższą ocenę niż bardzo słaba Sala Samobójców (głównie z powodu głównego bohatera)? Mamy dwa obrazy buntowników emo cipe i skina sharpowca... Ten pierwszy buntuje się mimo tego, że ma wszystko podane na tacy i jego bunt polega na tym, że zamknie się w pokoju, będzie płakał i żalił się do monitora. Ten drugi natomiast nie ma właściwie nic, jest zły i wku*wiony na świat a swoją nienawiść postanawia stłamsić rozpieprzając samochody i budki telefoniczne. Zwyczajnie lepiej dużo ogląda mi się kolesia, który mimo raczej nie uzasadnionego powodu do buntu (chyba, że fakt, że jest się wkur*ionym można uznać za sensowny powód) rozpieprza wszystko wokół niż rozpieszczonego gnoja, który po prostu w życiu dostał za dużo...

ocenił(a) film na 9
Rochu616

Dokładnie! Również chciałem nawiązać do Sali Samobójców, ale bałem się, że mnie psychofanki tego gniota rozjadą. Boguś miał swoje powody. To nie było zwykłe wkur*ienie, było skumulowane. Wkur*iał go zły system czy fakt, że wszyscy jego przyjaciele się skur*ili. Zwróciłbym jeszcze uwagę na grę aktorską w obu filmach. W "Sali" woła o pomstę do nieba, szczególnie dziwna mimika twarzy głównego emobohatera. Tutaj w do postaci Bogusia dobrali aktora idealnego. Razem z Panem Chabiorem zagrali chyba rolę życia. Do tego znakomita muzyka i świetny punkowy klimat. "Sala Samobójców", w której nie podobało mi się dosłownie nic poza montażem i animacją nie umywa się do "Made In Poland".

ocenił(a) film na 8
trutek122

Fantastyczny film! Boguś chce rewolucji bo jest przegrany już na starcie.Nie zgadza się na tę dysfunkcyjną rzeczywistość. Nie bardzo wie jak ma sobie poradzić ze swoją frustracją, dlatego rozwala budki i samochody. Nie ma autorytetów (ojciec go porzucił, ksiądz mimo starań nie potrafi do niego dotrzeć a zapijaczony nauczyciel nie jest zainteresowany),
A te dialogi!
Np. "Dziewczyny to lubią...
Szczególnie te z działu pasztetów."






















































Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones