PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487323}
6,1 6 639
ocen
6,1 10 1 6639
4,8 4
oceny krytyków
Made in Poland
powrót do forum filmu Made in Poland

Film zły, źle zrobiony, bez pomysłu, zmarnowany czas w kinie.

ocenił(a) film na 1
malinowydom

ale dno.kto dał na to pieniadze,tyle wariatow na stadionach i miedzy blokami i jeszcze w kinie,i ten wawer tragiczny

malinowydom

Ja na ten film na pewno nie pójdę. To co zobaczyłem w zwiastunie, tj. anty-chrześcijaństwo oraz niszczenie cudzego mienia daje mi do myślenia, że główny bohater ma olbrzymie problemy z samym osobą. Nie chcę oglądać człowieka, który spadł na samo dno i cieszy się z tego.

ocenił(a) film na 9
taipan

nie jest to film o człowieku, który spadł na samo dno i się z tego cieszy, film nie jest też anty-chrześcijański

piotrekem

szkoda, że nie jest:)
za mało takich anty filmów;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
piotrekem

jest anty,nawet Bluszcz w roli księdza,my go zawsze widzimy jako gwałciciela,psychopatę,alfonsa,hitlerowca i teraz ksiądz,nie da się go polubić ,no może anty rzymsko-katolicki

ocenił(a) film na 1
klcw57

kto to Bluszcz ?

ocenił(a) film na 1
schiz

naprawdę nie wiesz?to nie znasz filmu, Bluszcz to aktor

ocenił(a) film na 1
klcw57

film znam.
nie znam aktorow ponizej Gajosa, bo nie ogladam tv. i kina pol. po 1995.

ocenił(a) film na 9
malinowydom

Fajny film, dobrze zrobiony, z ciekawym pomysłem, warto obejrzeć

użytkownik usunięty
malinowydom

Jak dla mnie z dobrym pomysłem, ale tak niechlujnie wykonany (np. ze względu na przygłupi i nierealny dynamizm postaci "kaleki" i przynajmniej kilka innych absurdalnych wpadek tego typu), że dziwię się skąd tak wysoka ocena na Filmwebie.

ocenił(a) film na 1

dlatego tak wysoka bo
ktoś napisał,że antychrześcijański a to już wystarczy by wyznawcy wyborczej,tygodnika powszechnego itp zachwycali sie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
bormann_maly_recenzent

jeszcze wyjesz czy już oglądasz coś innego?

ocenił(a) film na 6

"Nierealny dynamizm postaci "kaleki" ??" Masz jakieś doświadczenia z paraplegikami, z "dynamizmem" jazdy na wózku ?? Scena z Emilem "chodzącym" po pokoju ale oczywiście na wózku znakomita z formalnego punktu widzenia... I absurdalne wpadki ?? Przecież pierwsze sceny filmu wieją absurdem i przerysowaniem, więc byłbym zdziwiony, gdyby był pozbawiony pewnej dozy absurdu w kolejnych scenach. Nieprawdażżż ??

ocenił(a) film na 7
malinowydom

Wielka szkoda że tak mało osób ten film zrozumie, a on właśnie o tym mówi. Otwórzcie oczy.

ocenił(a) film na 7
twim

Trudno zrobić piękne kino z pięknego spektaklu. Niemniej, film nie jest straszny, oczywiście, że nie jest równy pierwowzorowi, ale na tym polega różnica między teatrem, a kinem. Jest dobry dla mnie, czyli ocena filmwebowa - 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones