PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487323}
6,1 6 639
ocen
6,1 10 1 6639
4,8 4
oceny krytyków
Made in Poland
powrót do forum filmu Made in Poland

Kupa.

ocenił(a) film na 2

Beznadziejne aktorstwo, scenariusz,przekaz,forma też z dupy.Szkoda czasu i tych
samochodów rozbijanych w scenie na parkingu.

ocenił(a) film na 8
Detoksynator

A wydawało się że masz taki dobry gust.

ocenił(a) film na 2
nigys

Właśnie dlatego, ze mam dobry gust potrafię rozpoznać chałę pozującą na dobry film.Made In Poland to nieudana podróba mechanicznej pomarańczy.. aktorstwo katastrofa...eh szkoda gadać...

ocenił(a) film na 8
Detoksynator

Zapewne nigdy nie byłeś wkur wiony. Na szkołę, na szefa, na panienkę, na urzędnika służbistę, na babsztyla z sąsiedztwa. Ja owszem.
Czasami tak bardzo , że chciałem coś rozwalić. Auto,budkę albo czyjś kretyński łeb,
Dlatego podoba mi się "Made in Poland". I Boguś. I to że jest wk*rwiony.

ocenił(a) film na 2
nigys

Ja rzadko kiedy bywam nie wkur wiony, co nie zmienia faktu, że ten film jest słaby.

ocenił(a) film na 3
Detoksynator

jak wyżej, totalna sieczka,
dobry dla grona osob poszukujących "innych" filmów tylko po to by były inne i na siłe chcą być inni. ok droga wolna.
nigys jak widze dodaje wszedzie posty że to rewolucyjny film mam wrażenie że ktoś z jego rodziny w nim uczestniczył i nie jest obiektywny. to że ktoś jest wkurzony w filmie, a jest ich z 90% nie znaczy że film ma dobry przekaz!

Detoksynator

Aktorstwo, zwłaszcza głównego bohatera, jest wg. żenujące, w każdym razie przez nie nie dałam rady obejrzeć całości. Nie wiem czy dokończę ten film..

ocenił(a) film na 2
pillsis

Daj sobie spokój z tą chałą, jest wiele dobrych filmów, które warto obejrzeć, zamiast tracić czas na to g..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones