PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691927}

Magia w blasku księżyca

Magic in the Moonlight
6,4 50 901
ocen
6,4 10 1 50901
5,5 24
oceny krytyków
Magia w blasku księżyca
powrót do forum filmu Magia w blasku księżyca

Jako tako w miarę nieżle się ten film ogląda,ale do dawnego Allena to mu bardzo daleko,zresztą powinniśmy się już do tego przyzwyczaić,bo jedyny naprawdę dobry film tego reżysera w ostatnich latach to "Blue Jasmin".Cała ta historyjka opowiedziana bez "pazura",wszystko to ogląda się bez większych emocji.Dialogi już nie tak błyskotliwe jak kiedyś,humor tez już nie tak śmieszny.Na plus muzyczka,ładne widoczki i scenografia.Film do zobaczenia przy piwku i orzeszkach i do zapomnienia.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Przyzwyczaiłam się już, że Allen to już nie ten dawny Allen i nie oczekiwałam drugiej Hannah i jej siostry. Po prostu weszłam w klimat filmu i jakoś tak może i bez pazura było, ale uroczo. Przynajmniej widokowo :)

ocenił(a) film na 6
kleju30

Gdyby nie zakończenie to film byłby nawet nawet ze wzgledu na to, ze jesli ktos jako tako zna Allena to wie, ze caly ten film to jakby ogladac jego dywagacje na temat zycia, religii itd oraz ze wzgledu na piekne zdjecia.

ocenił(a) film na 4
kleju30

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones