PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691927}

Magia w blasku księżyca

Magic in the Moonlight
6,4 50 931
ocen
6,4 10 1 50931
5,5 24
oceny krytyków
Magia w blasku księżyca
powrót do forum filmu Magia w blasku księżyca

Stone nie nadaje się do takich filmów, to jest typ aktorki do komedii młodzieżowych, tanich sensacji jak Spider Man, ale nie do filmow kostiumowych...

Mongoose

Nieprawda. Wręcz przeciwnie. Ona tam pasowała lepiej niż w tych prostackich młdzieżowych rolach.

ocenił(a) film na 6
szymonliwo

Ja do tej roli widzę bardziej Imogen Poots albo Marillon Cotiliard, choć ona przecież niedawno grała u Allena.

percevalle

A najlepiej jakby zagrała Marilyn Cotillion.

Mongoose

Dla mnie Stone to wymarzona Sophie, do tego jej gra aktorska na szczęście pozbawiona jest rutyny, bo jest jeszcze młoda, a gra jak naturszczyk - w dobrym tego słowa znaczeniu.

Mongoose

Akurat do tej roli, według mnie, nie nadawała się. Jednak nie zgodzę się, jest dobrą aktorką - myślę że spiszę się przy nowym projekcie Allena (na szczęście (!) czasy współczesne)

Mongoose

wlasnie idealnie sie nadaje, tak jak do 'sluzacych' sie nadawala :)

ocenił(a) film na 8
venacava

Właśnie też zaraz pomyślałam o Służących. W ogóle ona jest świetna, bardzo lubię jej głos. Ma talent komediowy czym popisała się w scenach przy stole, kiedy rozmawiała z duchami. Cieszę się, że Woody postawił na nią :)

ocenił(a) film na 9
Lotta_Rosie

Zgadzam się, uważam, że zagrała świetnie.

ocenił(a) film na 9
Mongoose

Trochę się z tym zgadzam, bardzo ją lubię ale, jakoś mi tam nie pasowała :P

kalka321

Pierwsza słaba rola Stone, we wszystkich filmach dotychczas mi się podobała ale tutaj nie, niestety

ocenił(a) film na 8
Mongoose

mi nie pasowała głównie dlatego, że ona wyglądała bardzo młodo tak szczuplutko w tych sukieneczka; wyglądała dziewczęco, ale nie kobieco. Co sprawiało, że ta różnica między nimi była jeszcze bardziej pogłębiona, i taka trochę nienaturalna.
a teraz tak myślę, że ten ich wspólny tydzień może faktycznie spędzili razem w większości czasu, ale ja nie do końca widziałam tą chemię między nimi, czy może racjonalizm Stanleya sprawił, że jego emocje, reakcje są nieco przytłumione??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones