PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691927}

Magia w blasku księżyca

Magic in the Moonlight
6,4 50 932
oceny
6,4 10 1 50932
5,5 24
oceny krytyków
Magia w blasku księżyca
powrót do forum filmu Magia w blasku księżyca

Bardzo miły film... naprawdę fajna historia... przyjemny klimat i muzyka... świetna rola Colina... z resztą jak zawsze... Emma troszeczkę irytuje... nie podobała mi się jej gra... Ostatecznie wystawiam naciąganą 7 ze względu na genialną scenę z rozmowy Stanley'a ze swoją ciotką zaraz po powrocie ze szpitala... Polecam chociaż rewelacji nie ma...

reptile2006

Ja wystawiłam 6. Mi z kolei podobała się Emma, a Colin p raz pierwszy irytował.
Ogólnie widzę, że Woody lubi stary styl kręcenia filmów, widać w nim podobieństw do starszych produkcji, ale jakoś, coś nie pykneło i nie ma tak dobrego efektu. Jak zwykle wszystko opiera się na tym samym schemacie - stary zrzędliwy facet i słodziutka dziewczyna, pod której wpływem zachodzi jego przemiana.

W paru momentach przebija się jednak błyskotliwość Woody'ego, szkoda że tak niemrawo.
Mnie najbardziej ujął fragment rozmowy "współczuję tym wszystkim ludziom, nikogo nie zabili, a i tak są skazani na śmierć"

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Dla mnie scena "oświadczyn" Colina to mistrzostwo świata! :)

reptile2006

Och! Dla mnie też ta scena była najlepsza! :D

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Ta scena z ciotką przypomniała mi o metodzie majełtycznej/położniczej Sokratesa - tak zadawać pytania, by rozmówca sam doszedł do prawdy, wręcz ,,urodził ją" :D Super scena, w świetnym klimacie i końcówka też fajna - chociaż dla mnie przewidywalna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones