PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691927}

Magia w blasku księżyca

Magic in the Moonlight
6,4 50 931
ocen
6,4 10 1 50931
5,5 24
oceny krytyków
Magia w blasku księżyca
powrót do forum filmu Magia w blasku księżyca

Emma Stone – wiotka i czarująca.

Drugi plan wspaniały – zwłaszcza ciotka głównego bohatera – cudowna!

Muzyka – charakterystyczna, jak to u Allena.

Zero namiętności, zero gestów czy czynów – wszystko zawarto w słowach, dialogach i
monologach. Dlatego film przegadany i teatralny. Ale niektóre dialogi – zabawne!

Krajobrazy, scenografia i zdjęcia – mistrzowskie.

ocenił(a) film na 6
nan_s

Zgadzam się z Tobą.
Ciotka też mnie urzekła. Colin poprawny, ale jakby niepewny siebie (?), Emma lekka i naturalna, choć gra osobę egzaltowaną.
Dialogi słabiutkie, nielotne i teatralne - też miałam to skojarzenie. Allen daleko od swojego poziomu. Dla wielbicieli - do których nadal się zaliczam mimo kolejnego słabego filmu- proszę obejrzeć Klątwę skorpiona - podobne klimaty , ale trzy klasy wyżej. Mogę oglądać Klątwę kolejny raz, mogę oglądać Drobne cwaniaczki dwudziesty raz, nie wspominając starszych filmów. Ale do Magii nie ma po co wracać -szkoda.

ocenił(a) film na 6
nan_s

I jeszcze to stwierdzenie "gra Anglika" - doskonałe :-))

ocenił(a) film na 6
mavisa1

Cześć:) Teraz ja się zgadzam z Tobą - bo bardzo lubię film "Klątwa skorpiona" - i masz rację, że stoi z trzy klasy wyżej od "Magii..."!!! a ile tam było pozytywnej i romantycznej złośliwości między głównymi bohaterami:)

I ja zostaję fanką Woody'ego:) - bo klimat jego filmów, mimo wszystko, ma coś w sobie, co odróżnia go od innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones