PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691927}

Magia w blasku księżyca

Magic in the Moonlight
6,4 50 931
ocen
6,4 10 1 50931
5,5 24
oceny krytyków
Magia w blasku księżyca
powrót do forum filmu Magia w blasku księżyca

ocena nieobiektywna

ocenił(a) film na 7

Moja ocena nie będzie obiektywna bo jestem fanem filmów Woody'ego Allena.
Wybaczam mu słabsze realizację. Niecierpliwie czekam na kolejny film.
I chociaż ostatnio realizuje je zbyt często żaden nie schodzi, moim zdaniem, poniżej poziomu z napisem "dobry".
W "Magii w blasku księżyca" przedstawia banalną historyjkę, ale robi to z prawdziwym talentem i wdziękiem.
Akcję umieszcza w latach 20-ych ubiegłego wieku, by całość, jak pralinki "Ferrero Rocher" lepiej smakowała.

ocenił(a) film na 8
Henry_4

Ja rowniez czekam niecierpliwie na nowe filmy Allena, chociaz zdecydowanie wole dramaty typu "Match point".
Ale i tak "Magie w blasku ksiezyca" ogladalo sie bardzo przyjemnie. Colina bardzo lubie i fajnie bylo go obejrzec w wcieleniu Allena.
Moze tematyka mi odpowiadala, bo sama jestem tak malo wierzaca jak nasz glowny bohater, a z drugiej strony milosc jest irracjonalna, nielogiczna i przychodzi nagle. Polecam! U mnie ocena 7,5/10

ocenił(a) film na 8
mai_ka

Popieram. Też go oceniam na 7,5 i swoją notę zaokrąglam w górę. Lekki, niezobowiązujący film, ale takie podnoszące na duchu historie też są potrzebne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones