PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90607}

Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd

Spy Kids 3-D: Game Over
4,9 42 190
ocen
4,9 10 1 42190
4,1 12
ocen krytyków
Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd
powrót do forum filmu Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd

Tym razem Rodriguez posunął się zdecydowanie za daleko i stworzył obraz wyjątkowo denerwujący i irytujący, w zasadzie pod każdym względem... Jednak to realizacja wywołuje największy niesmak. Już te kilka lat temu, niedługo po premierze film wydawał mi się zbyt kolorowy, infantylny i po prostu paskudny, a wtedy oglądałem go jeszcze w 3D... Pamiętam tylko to, że w żaden sposób tego nie dostrzegałem i że kolory były totalnie skopane. No tak, tak, 3D raczkowało i w zasadzie 'Spy Kids' to był pierwszy atak trójwymiaru na kina (nie licząc krótkometrażowych dokumentów), jednak skoro nawet wtedy wyglądało to źle... Dziś zostaję przy 2D, nie podjąłbym się maltretowania oczu kiepściutkim trójwymiarem. Do tego gra aktorska wydała mi się dużo gorsza od tej z dwóch pierwszych filmów, dorośli aktorzy, te największe nazwiska, występują w zasadzie przez trzy minuty i to jest typowe inkasowanie czeku, a dzieci (może poza przyzwoitą Vegą) totalnie sobie nie poradziły. W zasadzie jedynym jasnym punktem jest Stallone (swoją drogą ze Złotą Maliną, ale temu się nie dziwię, częściej przyznawane są za jakość filmu niż faktyczną grę aktorską) w czterech wcieleniach i Wood, pojawiający się na minutę w parodii swojej roli życia, obu tych rzeczy dzieci jednak nie zauważą. To filmu nie ratuje i nawet jako film familijny, kierowany do dzieci, nie jest ich już w stanie zainteresować i przyciągnąć, wynudzi je okropnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones