PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90607}

Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd

Spy Kids 3-D: Game Over
4,9 42 190
ocen
4,9 10 1 42190
4,1 12
ocen krytyków
Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd
powrót do forum filmu Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd

a Wy wszyscy wielcy krytycy, oceniacie go jakby, kręcąc go Rodrugeaz mial w planach
Oscary.... Przeciez tu nie liczyla sie gra aktorska czy nawet obsada, tylko efekty, wykonanie
i wybajerowanie dzieciaków.

rafraz

Normalnie czasem mam wrażenie, że wiekszosc ludzi po skonczeniu 18 nagle musi wszystko oceniac mega-konserwatywnie i czuc sie jak władca, którego zdanie jest niepodważalne. Ja mam 15 lat i uważam ze wiele filmów na filmweb ma za niską bądź za wysoką ocenę, wlasnie z powodu takigo poczucia osób dorosłych oraz wielu 12 letnich dzieciaków które nigdy nie widziały ocenionego filmu.

ocenił(a) film na 1
rafraz

To nie jest film dla dzieci!
To nie jest film!
Jak takie coś można nazwać filmem?
1/10-12 lat

ocenił(a) film na 6
manwerty

Można, można. Film dla dzieci, film dla dzieci, film dla dzieci. Widzisz, he ,he, he. Efekty specjalne mierne, sam pomysł po bandzie, obsada świetna, gra aktorska średnia, fantazja zabójcza, dystans do tematu zabójczy, humor niezły, muzyka poprawna, scenografia tania, kostiumy trochę lepsze, zdięcia ciekawe, scenariusz infantylny. Zakładając że ten projekt od początku do końca miał być swego rodzaju filmowym żarcikiem 6/10 się należy. Nara.

ocenił(a) film na 4
rafraz

Oglądałem ten film jako dziecko i baardzo mi się nie spodobał, to jest najgorsza część z całej trylogii. A najlepsza część pierwsza, którą też oglądałem jako dziecko (jak wyszła druga część, to w McDonaldsie do HappyMealów dodawali zabawki-gadgety z tego filmu i tak to odkryłem). Skoro jako dziecko oceniłem film tak słabo, to oznacza, że to nie kwestia wieku, a po prostu beznadziejności filmu. ;)

Lepkam

A ja się nie zgodzę, też jako dziecko oglądałam ten film i bardzo mi się podobał. Może nie wiem, mam aż tak wypaczony gust, ale nie wydaje mi się. Wszystkie części bardzo mi się podobały i pamiętam, że uwielbiałam je jako dziecko. Tak więc bardzo proszę, tak samo jak założyciel tego tematu, przestańcie być tacy "obeznani" o poważni. Potraktujcie ten film jako zabawę!

ocenił(a) film na 4
Kedda

No to potraktowałem ten film jako zabawę, przecież napisałem, że oglądałem go ostatnio jako dziecko, więc ciężko, żebym podszedł do sprawy jako "obeznany" i poważny. ;o I powtarzam - nie spodobał mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones