PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32619}

Manekin

Pin
6,3 1 028
ocen
6,3 10 1 1028
Manekin
powrót do forum filmu Manekin

Książka

ocenił(a) film na 8

Film powstał na podstawie powieści Andrew Neidermana niestety nie mogę namierzyć polskiego wydania. Może szukam pod złym tytułem. Ktoś coś wie? Może ktoś miał przyjemność przeczytać?

ocenił(a) film na 7
ilsa333

Nie wiem jak szukałaś. Ale mi ustalenie daty i tytułu zajęło maks. 3-4 min. Pin (1981) ... książka dostępna na zagranicznych portalach aukcyjnych. Oraz pewnie w kilku antykwariatach w PL. A jak będziesz miała szczęście to nawet za 1zł w "koszach z rzeczami z UK, USA, CA" Takich punktów jest pełno. Ale trzeba się w tym bublu pogrzebać by coś interesującego wyłuskać. Powodzenia.

ocenił(a) film na 8
wmbco

Chodzi Ci o wydanie po polsku? Bo takiego właśnie wydania szukam, a mam wrażenie, że mnie źle zrozumiałeś, skoro polecasz mi zagraniczne aukcje.

ocenił(a) film na 7
ilsa333

Na 99% nie było wydania Polskiego.

ocenił(a) film na 8
wmbco

Ano właśnie, o to mi się rozchodzi...

ocenił(a) film na 8
wmbco

"<w koszach z rzeczami z UK, USA, CA.> Takich punktów jest pełno." Kurczę, trochę już żyję na tym świecie i żadnego takiego punktu nie widziałam. Może w Twoim mieście?
Po 6.latach od założenia posta nadal w temacie nic się nie zmieniło - brak polskiego wydania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones