PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38816}

Maniakalny glina 2

Maniac Cop 2
6,0 1 540
ocen
6,0 10 1 1540
Maniakalny glina 2
powrót do forum filmu Maniakalny glina 2

7/10

ocenił(a) film na 7

Druga część lepsza od jedynki. Ogląda się go bardzo naturalnie jako kontynuację pierwszej części, przejście pomiędzy obiema częściami jest bardzo płynne. Ogólnie jest to część trochę żywsza i bardziej dynamiczna od poprzednika. Nie pozwala się nudzić i to nie tylko w samej, pełnej akcji końcówce. Maniac Cop znów wygląda potężnie i budzi grozę. Szkoda tylko, że o ile napięcia scenom morderstw nie można odmówić, to niestety szybko są one ucinane i po prostu nie widzimy wszystkiego... Mimo to, tak jak napisałem napięcie jest, atmosfera zagrożenia jak najbardziej... najbardziej spodobała mi się scena morderstw na strzelnicy. Świetna! Ogólnie klimat jest właściwie utrzymany z poprzednika, jest to wciąż ten sam klimat z filmów Lustiga. "Maniac" z 1980 roku jest jednak tutaj niedościgniony. Gra aktorska i muzyka również na plus. Tak więc, sequel o dziwo lepszy od pierwszej części. Moja ocena: 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones