PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120444}

Martwe ptaki

Dead Birds
5,7 2 213
ocen
5,7 10 1 2213
Martwe ptaki
powrót do forum filmu Martwe ptaki

pokazujace sie przed oczami bohaterow twarze demonow sa za kazdym razem ciachane zmianami kamery i pokazywaniem innego aktora palaszujacego tajemniczy dom. Strasznie irytujaca kwestia,przynajmniej ja odnioslem takie wrazenie. Aha bo nie moge tego rozkminic na jakiej zasadzie Ci wszyscy ludzie zamienili sie w demony (chodzi mi o dzieci)? Koles otworzyl bramy do "piekiel" ? na jakiej zasadzie? Mordujac swoich niewolnikow zeby pomoc zonie?? Ktorej co bylo? i zreszta niby jak chcial jej pomoc poprzez mordowanie tych ludzi? Tajemnicze sily wyszly z piekiel i zaczely zmieniac ludzi w demony? To kazdy kto wszedl do tego domu zostal od razu zamieniony w demona? No ale te konie chyba ktos zjadl prawda ? Czyli demony(stwory) tam byly? Dlaczego nie jadly ludzi? Na jakiej zasadzie glowny bohater i ten co mial rane postrzalowa zamienili sie w demony a inni nie? Co sie stalo z murzynem ,dlaczego ten co zostal wciagniety do studni nie zostal zamieniony w demona?(chyba na tym to przeciez polegalo) ,kto przywiazal tamtego goscia do krzyza i zwiazal mu usta i oczy, zreszta po co? Film ma mase niedopowiedzen.Zmarnowany potencjal. Mozna obejrzec ale po co?Ocena 5/10

użytkownik usunięty
arielos

Ja również dałem 5/10 bo strasznie irytował mnie ten ogrom nieścisłości, niedopowiedzeń w tej jakże kulawej fabule :/ Nawet dobrze, że ten film se zapodałem bo przypomniał mi stary znakomity horror pt. "Strachy na wróble" (Scarecrows) jest to historia o grupie żołnierzy-dezerterów, którzy po ograbieniu federalnego punktu wymiany pieniędzy uciekają na południe ukradzionym samolotem transportowym. Lądują pośród pełnych strachów na wróble pól kukurydzy. POLECAM CI link do filmu: http://www.filmweb.pl/film/%C5%BBywe+trupy-1988-131834 i nie sugeruj się komentarzami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones