PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36282}

Maska diabła

Bruiser
4,8 733
oceny
4,8 10 1 733
Maska diabła
powrót do forum filmu Maska diabła

Ogólna idea bardzo fajna, z wykonaniem to już trochę gorzej. Największy zarzut jaki mam do filmu to to, że twórcy nie bardzo chyba wiedzieli, w którą stronę chcą pójść - satyry, czarnej komedii, thrillera czy dramatu. No i wyszło jakoś tak nijako. No cóż... Osobiście uważam, że zrobienie dobrego filmu międzygatunkowego jest strasznie trudne i nie każdy powinien się za to zabierać. Poza tym - tematyka naprawdę zasługiwała na zrobienie tego w jakiejś ciekawej formie, a Romero niestety zrobił to do bólu standardowo. Gdyby się za pomysł taki zabrał Fincher na pewno było by to coś fajnego. Jeszcze lepiej gdyby był to Cronenberg i zrobił to w swoim stylu. Szczytem marzeń byłby Miike, no ale szanse małe ;)

Zgadzam się z Tobą!!!:) Gdyby ktoś inny wziął ten pomysł, zmiksował, dużo odjął i sporo dodał, to może wyszłoby ostatecznie z tego coś fajnego...a tak to tragedia:P Ja i moja koleżanka nie dotrwałyśmy do końca a ona wręcz się śmiała z tego filmu,a przecież to chyba nie miała być komedia;P Ogólnie pomysł z maską, która w jakiś dziwny fantastyczny sposób daje anonimowość jest całkiem fajny, no ale widać twórcy nie przemyśleli do końca co z tym pomysłem dalej robić:P Niestety nie polecam tego filmu, chyba, że na imprezie ze znajomymi chcecie się pośmiać;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones