PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36282}

Maska diabła

Bruiser
4,8 733
oceny
4,8 10 1 733
Maska diabła
powrót do forum filmu Maska diabła

Obejrzałam ten film głownie dlatego, że gra w nim Peter Stormare. I nei zaluje- bo to jedyna dobra "sprawa' w tym filmie. Fabuła dość nudna- nie wydaje mi sie, ze to taki prawdziwy horror.. Aktor grajacy glowna postac tez mogl sie bardziej postarac. jedyna perła tego filmu to P. Stormare-szkoda tylko, ze nie pojawia sie zbyt czesto :(

Moim skromnym zdaniem mr. A.bruzzi był w tym film najbardziej wqrzającym elementem z tym ze chodzi bardziej o postac jaka grał :)

użytkownik usunięty
Don_Kojotleone

Mr A.bruzii nie mogl byc najbardziej wkurzajacym elementem filmu poniewaz nie ma osoby o takim nazwisku w filmografii :P:P:P...Mi sie ta postac podobała- taka z charakterem, a nie jak reszta..

mysle ze sie domyslasz ze chodzi mi o samego Stormare ktory gral abruzzi'ego w pewnym serialu ktorego nazwy raczej nie trzeba przytaczać :P w każdym razie podobało mi sie jedynie to jak pan milo skończył w filmie - tak jak mu sie należało :)

użytkownik usunięty
Don_Kojotleone

No oczywiscie ze sie domyslilam xD. Abruzzi i Stormare to prawie to samo tyle ze prawie robi wielka roznice :P:P:P. A jak on skonczyl w filmie- jeszcze nie wiem, doszlam jedynie do momentu gdzie wisial pod sufitem i cos tam gadal xP.

Peter to poprostu perełka tego filmu (diament w błocie, żeby nie napisać inaczej). Dla niego byłam gotowa przecierpieć tą produkcję. Jego rola absolutnie genialna, uwielbiam oglądać tego aktora nawet w najgorszej szmirze.
Co do samego filmu... może powstrzymam sie od komentarza :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones