PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7693}

Mexican

The Mexican
6,5 34 140
ocen
6,5 10 1 34140
5,6 5
ocen krytyków
Mexican
powrót do forum filmu Mexican

Mexican nie był wielkim hitem jednak nie może tak go krytykowac film ten ma w sobie coś fabuła nie była zła a gra Julii i Brada była naprawde niezła jest wiele opini, że film jest nie ambitny i takie tam... ciekaw jestem co powiniem miec Mexican w sobie żeby sie spodobał tym co go tak ambitnie krytykują???:)

ocenił(a) film na 4
Izik

Ja wiem tylko tyle, że nie chciało mi się nawet obejrzeć tego filmu do końca - tak mnie znudził. Widziałam wiele ciekawszych komedii, poza tym duet Julia-Brad nie wydaje mi się specjalnie udany. Jak dla mnie, producenci chcieli po prostu przyciągnąć do kin ludzi na dwa praktycznie najpopularniejsze nazwiska Hollywood. A ambitny faktycznie nie jest, choć ja też lubię sobie obejrzeć kino rozrywkowe co jakiś czas, niestety bywały lepsze hity od "Mexicana" ;P

Lady_Snape

Film nie wykazuje sie błyskotliwą fabuła ale nie jest ona wcale zła i musze przyznac Ci racje, że sa lepsze komedie jednak sądze, że warto zobaczyć ten film chociażby dlatego żyby sie odprężyć i pośmiać...:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones