PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7693}

Mexican

The Mexican
6,5 34 063
oceny
6,5 10 1 34063
5,6 5
ocen krytyków
Mexican
powrót do forum filmu Mexican

Wiem, że to głupio zabrzmi, ale Roberts jest dla Pitta za stara. Zeta-Jones, Jolie, Witherspoon, Hayek, każda byle nie Roberts. Spiepszyła kobieta film.

Lola

Masz rację zabrzmialo to głupio tym bardziej, że ona jest młodsza od niego o 4 lata.

Lola

Moze nie to ze za stara ale faktycznie do niego nie pasuje no i troche kiepsko ja ucharakteryzowali bo rzeczywiscie wygladala od niego starzej...

ocenił(a) film na 4
hippie

fajnie ze ktoś mysli podobnie , to ona mi tu całkowicie nie pasowała !

użytkownik usunięty
Bene

może nie za stara, ale jakby za dojrzała. ona jest w ogóle inna od niego. o!

ocenił(a) film na 10

jasne tylko ze roberts w porownaniu do hayek wthiterspoon i zety jones i jolie ktore sa dobrymi aktorkami to jednak Julia Roberts aktorsko zwycieza wsrod tych kobiet

użytkownik usunięty
Lola

Coś w tym jest, ale nie chodzi o to, że ona jest za stara. Myślę, że to fajnie podkreśla ,,niedobranie'' głównych bohaterów filmu. A w końcu w miłości nie chodzi o to, żeby do siebie pasowali, tylko aby byli szczęśliwi. Jerry i Samantha (przepraszam, jeśli pomyliłam imiona) byli dla mnie taką właśnie parą, niedobraną, ciągle kłócącą się ale - fajną!
I Julia grała naprawdę nieźle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones