PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123920}

Miłego dnia?

The Chumscrubber
6,8 2 391
ocen
6,8 10 1 2391
Miłego dnia
powrót do forum filmu Miłego dnia?

Jak dla mnie zbytnio przywodzi na myśl Donniego Darko. Nie lubię gdy ktoś za bardzo bazuje na nieswoich pomysłach.

ocenił(a) film na 9
10muza

film ma coś w sobie z donniego darko, ale to nie plagiat. oba filmy są świetne.

michi468

Nie powiem jest niezły, ale donnie darko naprawdę zrobił na mnie ogromne wrażenie a jako,że był pierwszy będzie na pierwszym miejscu przed miłego dnia, które niestety nie wbiło mnie w fotel.

użytkownik usunięty
10muza

a dla mnie odwrotnie...widziałam Donniego jako 1. ale to Miłego Dnia mnie zauroczył bardzie^^

10muza

Nie wiem dlaczego kojarzy Ci się z "Donnie Darko", przecież tam główny bohater miał schizofrenię i widział królika z przyszłości który przepowiedział koniec świata. Tu mamy narkotyki i porwanie. Mi to przypomina "Alpha Dog", na szczęście inaczej się skończyło, bo już się bałam...
A muzyka przypomina mi "Gotowe na wszystko" :P

ocenił(a) film na 8
izolek

nooo! dokładnie! "Gotowe na wszystko" jak nic! :P żeby tylko muzyka! cała sceneria, miasteczko, sztuczne zachowania ludzi to dokładnie to co o czym jest Desperate Housewives :]
Film czerpie z wielu źródeł, ale może nam się tak wydaje, bo występuje taka plejada świetnych aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones