PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123920}

Miłego dnia?

The Chumscrubber
6,8 2 391
ocen
6,8 10 1 2391
Miłego dnia
powrót do forum filmu Miłego dnia?

Co sądzicie? A może ktoś z Was go ma albo wie jak można zbobyć - oczywiscie poza amerykanskimi aukcjami. Jakbym chcial wydawac 30 USD to bym nie pytal:)

Ragna_Rock

ja mam go na ikswidzie ;)
The.Chumscrubber.2005.LiMiTED. DVDRiP.XviD-HLS.ShareHeaven.av i

użytkownik usunięty
Ragna_Rock

ja tez go mam. ale bez napisow niestety :\

Jak wiele ambitnych filmów, tego w polsce nie zobaczymy. :)

Ragna_Rock

Gdzieniegdzie można się natknąć na informacje, że film ma (miał) wydać ITI, ale jak na razie nic na to nie wskazuje – wszystko ucichło, chociaż w sumie nigdy nie zostało nawet za bardzo rozdmuchane. Nie wiadomo, czy miała to być wersja kinowa, czy – co bardziej prawdopodobne – DVD, na jakiejś stronie natknąłem się tylko na informację „dystrybucja: ITI”. Jak widać, „ITI go home”, na film chyba na razie nie mamy co liczyć w Polsce, przynajmniej nie z legalnych źródeł, a szkoda...

Ragna_Rock

W sierpniowym numerze "Filmu" piszą, że "Chumsrubber" już został wydany na DVD. W sklepach jeszcze go nie widać (sprawdzałam), więc należy chyba jeszcze trochę poczekać.

ocenił(a) film na 8
Ragna_Rock

A ja mam film w wesji dvd-rip z polskim lektorem :)
Sprawdzie www.polishbytes.net , sporo filmów z lektorem !

ocenił(a) film na 9
Ragna_Rock

Film jest na DVD. Dostępny w wypożyczalni BHV (przynajmniej ja go stamtąd mam). Pojawił się dokładnie 10.08. Dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones