PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123920}

Miłego dnia?

The Chumscrubber
6,8 2 390
ocen
6,8 10 1 2390
Miłego dnia
powrót do forum filmu Miłego dnia?

Donnie Darko?

użytkownik usunięty

Ktoś napisał, że film jest podobny do "Donnie Darko". Nastawiłem sie więc na bardzo dobry film. Podczas oglądania stwierdziłem, że to nie ma nic wspólnego z "DD". Już gdzieś widziałem film o porwaniu dzieciaka i obwożeniu go po mieście. "Miłego dnia", chociaż nie wiem kto tak przetłumaczył tytuł... jest filmem raczej przeciętnym, nie ma elementu zaskoczenia i tajemniczego zwrotu akcji. Miało być z tego coś więcej w zamyśle, tak sądzę, ale wyszło co wyszło czyli psychologiczna bajka utrzymana w klimacie sielankowego miasta, gdzie ludzie na śniadanie zajadają się kwasem. Film zobaczyć można, lecz bez większych emocji obejdzie się seans z tym tytułem. Chyba, że ktoś otoczy się aurą panującą w filmie, wtedy pewnie wszystko ma sens...

ocenił(a) film na 6

Coś tam z "Donniego Darko" ma, ale to nie ta klasa. Kojarzy mi się też trochę z "Alpha Dog".

ocenił(a) film na 10
ScarlettElvie

tez sie zgodze ze podobny do "Donie Darko" ale tez i bardzo fajny:)

ocenił(a) film na 10
ScarlettElvie

Z Alpha Dog motyw porwanego dziecka, a i Donnie Darko rowniez byl podobny do niego, swoj swiat swoje kredki, film naprawde dobry! Zrobil na mnie wrazenie.

ocenił(a) film na 9
wojteklog

moim zdaniem ten film miał tyle z donniego, co zielona mila ze śpiącą kólewną.
jednak oba filmy są na swój własny sposób fascynujące i magiczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones