PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7776}

Miłość po południu

Love in the Afternoon
7,5 6 111
ocen
7,5 10 1 6111
7,0 8
ocen krytyków
Miłość po południu
powrót do forum filmu Miłość po południu

Obok "Rzymskich wakacji", "Miłość po południu" to film, który chyba najlepiej pokazuję filmowy styl Audrey. Jest więc wzruszająco, śmiesznie, dramatycznie, elegancko, romantycznie i niemożliwie słodko.
Chętniej ogladam tylko "Sniadanie u Tiffany'ego". Czasami też nie płaczę :)

ocenił(a) film na 10
Dark_Side_Of_The_Moon

Kiedy wreszcie ten film bedzie u nas do kupienia na DVD????? Tyle lat czekam, by go znowu zobaczyć...

nuzak

Szukam go od hm, 5-6 lat i nic. Radziłabym posłużyć się wersją w dvdixie ;] (nie żebym pochwalała, co to to nie, ale sytuacja wyjątkowa, można wybaczyć).

ocenił(a) film na 10
Dark_Side_Of_The_Moon

Sprowadziłam sobie przez allegro. Warto było. Zobaczyłam ten film po wielu, wielu latach, nareszcie.
Audrey niezapomniana. Tak jak piszesz, jest i śmiesznie, i dramatycznie, i baaardzo wzruszająco.
"Chłopiec z Montany" - już chyba był wtedy chory? - filmowany z miłością, pokazywany na zbliżeniach oszczędnie, dużo światłocienia, albo twarz w odbiciu szyby, ale sporo ujęć całej, jakże pięknej, sylwetki.

ocenił(a) film na 10
nuzak

Czesto pojawia się na allegro ;))) niestety w wersji bez napisów...

ocenił(a) film na 10
Dark_Side_Of_The_Moon

hmm jakis czas temu sciagnelam i mam na plycie ale jakos zapominam ogladac ..

ocenił(a) film na 8
look_at_me_2


http://thepiratebay.org/search/love%20in%20afternoon/0/99/0 link do pobrania tego filmu, napisy są na napiprojekt. A film uroczy przede wszystkim dzięki Audrey Hepburn:)

ocenił(a) film na 6
Dark_Side_Of_The_Moon

przepraszam, ale dla mnie akcja tego filmu jest zbyt "wartka".
z całym szacunkiem dla urokliwej Audrey ale nie jestem w stanie oglądać tego filmu więcej niż 2 razy.

elementem który najbardziej mnie zafascynował jest scenografia i kostiumy, dlatego muszę stwierdzić że odebrałam ten film jako zwyczajny, po ponownym jego oejrzeniu. eh ;)

ocenił(a) film na 8
Dark_Side_Of_The_Moon

Nie oglądałam jeszcze wszystkich filmów z Audrey, ale te najpopularniejsze widziałam, i uważam, że jest to najlepszy film w jej wykonaniu ( przynajmniej jeden z najlepszych) i najbardziej mi się tutaj podobała, choć sama Audrey jako ikona kina nigdy mnie tak do końca nie urzekła...

ocenił(a) film na 8
Ayu_3

a kto urzeka Cię bardziej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones