PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7776}

Miłość po południu

Love in the Afternoon
7,5 6 113
ocen
7,5 10 1 6113
7,0 8
ocen krytyków
Miłość po południu
powrót do forum filmu Miłość po południu

[SPOILERY]
Wynudziłem się jak mops przy tym filmie. Jestem fanem twórczości Billy'ego Wildera - a właściwie to większości jego filmów i miałem nadzieję, że nic gorszego niż totalnie przeciętny "Słomiany wdowiec" mnie już nie spotka.
Niestety spotkało...
To co wychodziło w niezły sposób w "Sabrinie", tutaj zupełnie się nie sprawdziło. Bardzo podobna bohaterka - związek z Paryżem, podobne cechy charakteru podrywa starszego od siebie faceta. Przez cały film czekamy na to, co musi się stać - wszystko zakończy się wspaniale i chłodny facet oraz zakochana w nim młoda dziewczyna padają sobie w objęcia i dają się złapać w sidła miłości...
Już pomijam końcówkę i przemianę Flannagana, która nie została niczym uzasadniona w scenariuszu, pomijam to, że nie wszystko pasowało pod względem fabularnym, ale naprawdę "Miłość po południu" to film nie dość, że nieudany, to jeszcze o dobre pół godziny za długi.
Było kilka zabawnych momentów, kilka razy się uśmiechnąłem, jednak nie było tutaj ani kupy śmiechu, ani dobrej zabawy, ani jakiegokolwiek przesłania.
Komedia romantyczna, o której zapomnę za kilka dni i do której z całą pewnością nie wrócę.

aciddrinker

"Powinno być więcej miłości na świecie, wtedy nie było by tyle strzelania" mówi Audrey. Tylko że strzelać chciał zdradzany mąż. To kogo powinien był bardziej kochać? Może Flannagana? Widzisz, jest przesłanie.

ocenił(a) film na 8
gunnar_3

Film zgrabny i zabawny, ani chwili nudy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones