PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7731}
6,3 386
ocen
6,3 10 1 386
Milczące ślady
powrót do forum filmu Milczące ślady
maciekd_filmweb

Sojusz , który uratował Stalina, który dzięki temu mógł się dozbroić . Zachód miał gdzieś powstrzymanie Hitlera.


Gdybyś znał angielski (wątpię bo nawet językiem ojczystym nie umiesz posługiwać się poprawnie) to poleciłbym Ci książkę o tym jak USA i Wlk. Brytania parły do II wojny światowej , prowokując za wszelką cenę Hitlera. Dlatego nie pomogli Stalinowi, który chciał rozprawić się z Hitlerem w 1938 , gdy ten zajął Czechosłowację.

Rittner

Rittner kiedy, Stalin udostępniał Niemcom swoje poligony to marszałek Piłsudski proponował Anglii i Francji wojnę prewencyjną z Niemcami.

jacekxp1

Celna uwaga, jakoś niktnie pamięta wyzwoleniu przez NSZ niemieckiego obozu w Holiszowie. Potem weszła w skład armii amerykańskiej. A Rittnerowi radzę aby przeczytał opracowania Leszka Zebrowskiego dr. Piotra Gontarczyka czy prof. Paczkowskiego o ,,wyczynach" sowieckich band na ziemiach polskich

Rittner

a kim są Kimowie jak nie komunistami, a kto ich wspierał militarnie podczas wojny w Korei? Represje w stalinowskiej Polsce dotykały głównie wybitne jednostki, wybitnych patriotów takich jak: gen. Nil, rtm. Pilecki, wiesz ilu wybitnych Polaków, musiało uciekać z Polski, dzięki komunistą.

maciekd_filmweb

PISZE SIĘ "KOMUNISTOM". NAUCZ SIĘ WRESZCIE POPRAWNEGO POSŁUGIWANIA SIĘ JĘZYKIEM POLSKIM, PATRIOTA POWINIEN ZACZĄĆ OD TEGO, TO TAK NIEWIELE.
A WIESZ ILU MUSIAŁO UCIEKAĆ WYBITNYCH POLAKÓW ZA SANACJI? MÓWI CI COŚ POSTAĆ WOJCIECHA KORFANTEGO?
KIMOWIE TO WOJSKOWA JUNTA, KTÓREJ POGLĄDY NIE MAJĄ NIC Z NAUK MARKSA.

Rittner

Wyłącz Caps Locka bo i tak nie uwierzę w tą czerwoną agitkę. Żaden komuch nie będzie mnie pouczał. Kimowie są komunistami i żaden twój czerwony jazgot tego niezmienni. Jak przypędzą do Polski "zielone ludziki" Putina to z przyjemnością cię wśród nich odszukam i zrobię to co każdy Polak powinien zrobić z ruskim agentem.

maciekd_filmweb

Polak powinien pisać poprawnie w języku ojczystym, Ty tego nie potrafisz, więc wątpliwa ta Twoja polskość.
Tacy jak Ty nie byli nawet dnia w wojsku, postrzeliłbyś się samym nabojem bez karabinu, taki nieudacznik z Ciebie. Ale gdybym się mylił, to zawsze możesz udowodnić bez czekania 100 lat na wojnę , że jesteś więcej wart niż Twoja ortografia, nie będę miał oporów , żeby nauczyć Cię grzeczności w świecie rzeczywistym. Śmiało.

Rittner

Posługuje się lepiej niż ty. Kacapska przybłęda nie będzie mnie pouczać. Większość postów pisze na tablecie i stąd te literówki gamoniu. W przeciwieństwie do ciebie mam odwagę publikować moje posty pod swoim imieniem i nazwiskiem. A ty co masz taką odwagę, kryjesz się za pseudonimem. Masz tyle odwagi w sobie, co przeciętny komunista czyli nic. Dalej w sposób merytoryczny nie potrafisz obalić tez o współpracy komunistów z Niemcami oraz tego że komunizm to samo zło. Jesteś zwykłym dnem intelektualnym, ale z takim dnem chociaż się zabawnie dyskutuje, można zawsze pośmiać się z tych twoich lewackich bredni.

maciekd_filmweb

Literówki? TY ROBISZ BŁĘDY ORTOGRAFICZNE JAK PRZEDSZKOLAK. Bluzgami i brakiem kultury tego nie zmienisz.
Nie znam żadnego historyka Macieja Drożdża, sam sobie wystawiasz świadectwo kłamcy.
Publikowanie pod nazwiskiem na filmwebie to żadna odwaga, żadna frajda, Twój wątpliwy argument to argument ludzi nie mających innego życia poza internetem, tylko tutaj możesz uwiarygodnić , że w ogóle istniejesz szary człowieczku.
Nie jesteś wart nawet jednej tysięcznej tych komunistów , którzy oddali swoje życie za ideały, ponieśli śmierć walcząc. Twoje bohaterstwo kończy się na trolowaniu na filmwebie.
Współpraca Sowietów z hitlerowcami była grą na czas w wyniku bierności zachodu wobec polityki Hitlera, nie mam siły Ci tego powtarzać.
Banalny jesteś .

Rittner

Komuniści nie umierali tylko zdychali, umierają ludzie a komunisci to banda zwyrodniałych bandytow którzy wymordowali dziesiątki milionów w imię swoich chorych idei. Używasz ty sowieckiej i putiniwskiej propagandy, dla takich jak nie ma miejsca w Polsce. A komunizmu to taki system który nie może wspólnie istnieć z systemem demokratycznym. To ty nie masz argumentów używasz tylko propagandy rodem z Trybuny Ludy czy sowieckiej Prawdy

maciekd_filmweb

Kolejne banały.
A może nie ma w Polsce miejsca dla watykańskich zdrajców? Nad tym się zastanów. Komunizmu w Polsce nie ma od 25 lat (w istocie nigdy go nie było , był realny socjalizm), nie masz co przeżywać, natomiast katolicka zaraza dławi ten kraj w dalszym ciągu.
Podobno czytałeś Marksa, a wiedzę na temat komunizmu masz zerową . Komunizm w swoim finalnym kształcie miał być ustrojem równości i rządów wszystkich w społeczeństwie bez klas społecznych, czyli najwyższe stadium demokracji rozumianej jako rządy wszystkich a nie tylko większości.

Rittner

Mordy na niewinnych ludziach uważasz za banał? Gratuluje ci komuszego wyczucia. Komunizm w Polsce był, nie zmieni tego twój jazgot, owszem partia nazywała się Polska Zjednoczona Partia Robotnicza, ale to jednego powodu, komuniści nie mieli nigdy w Polsce wysokiego poparcia, byli zawsze ugrupowaniami marginalnymi. Marksa i Lenina przeczytałem i w przeciwieństwie do ciebie zrozumiałem że to chora utopijna ideologia, skierowana do takiego motłostwa jak ty. TY w dalszym ciągu nie potrafisz się odnieść merytorycznie do współpracy komunistów z gestapo.

Rittner

Jeśli dyktaturę w Polsce po 1945 nazywasz socjalizmem to świadczy o twojej wiedzy zastawia mnie miałeś z WOS-u (może nie twoja edukacja nie trwała tak długo aby mieć ten przedmiot w szkole)? W Polsce nie ma dyktatu watykańskiego widzę że w swojej nienawiści do religii posuwasz się już do absurdu

Rittner

To wolisz durniu islamizacje europy

maciekd_filmweb

durnia sobie poszukaj w rodzinie, a dopóki nie nauczysz się kultury to komentuj sobie w niedokończonych rozmowach na trwam, tam jest miejsce dla takich jak ty.

Rittner

Śmieszny jesteś żal mi Ciebie jesteś tak głupi.

maciekd_filmweb

To kim Ty jesteś, jeśli szukasz kontaktu ze mną za wszelka cenę? Myśląc, że możesz kogoś obrazić za pomocą bredni wystukanych w internecie wystawiasz sam sobie opinię. Nie pisz do mnie , nie mam ochoty Cię czytać .

Rittner

Wal się komuchu takich jak ty należy deportować do Koreii Północnej

jacekxp1

ja też uważam że lepiej być z ciemnogrodu niż być komunistą. ja uważam za B. Russelem że Lepiej być martwym niż czerwonym

maciekd_filmweb

kiepski przykład, Bertrand Russell był ateistą , jak mało kto wyśmiewał religie wszelkiego rodzaju, gardząc ciemniakami Twojego pokroju.

https://www.youtube.com/watch?v=BMRSCvx8ZeA

żałosny jesteś .

Rittner

Takimi komuchami jak ty to gardzi kazdy przyzwoity człowiek i Polak

maciekd_filmweb

KAŻDY PRZYZWOICIE PISZĄCY PO POLSKU POLAK GARDZI TAKIM PÓŁGŁÓWKIEM JAK TY , KTÓRY NIE UMIE NAWET DWÓCH ZDAŃ SKLECIĆ BEZ BŁĘDU ORTOGRAFICZNEGO. OD TEGO ZACZYNAJ DZIEŃ.

Rittner

Rittner jesteś dla mnie komunistycznym chwastem a chwasty się wyrywa. Dyskutując ze mną wyłącznaj caps locka.

Rittner

Rittner szacunek za wiedzę i cierpliwość dla tego błazna

Rittner

ten film to paskudna propaganda z okresu PRL u, wiele takich gadzinówek o drugiej wojne światowej wtedy nakręcono.

Rittner

A poczytaja sobie o jaka Polskę walczyli mordercy z AL, KBW i inny zbrodniczych organizacji.

Rittner

Marzę o tym. Natomiast co do komunizmu to nie każda jego odmiana jest zła. Jest jeden rodzaj komunizmu, który jest dobry. Jest to komunizm warstwowy.
Jeden komunista, warstwa piachu, drugi komunista, warstwa piachy, trzeci komunista, warstwa piachu itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones