PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1001}
7,1 122 023
oceny
7,1 10 1 122023
7,1 28
ocen krytyków
Mission: Impossible
powrót do forum filmu Mission: Impossible

Klimatyczne, stylowe i jak na dzisiejsze standardy, bardzo eleganckie kino szpiegowskie z nutką komiksową. Pewne braki scenariuszowe nadrabia z nawiązką świetną i pomysłową realizacją. Słynna już dzis scena włamania do tajnego pokoju, oraz wizualnie znakomita sekwencja finału w pociągu, do dziś robią spore wrażenie. Cruise i jego ekscentryczna ekipa dopełniają całości. A Danny Elfman fenomenalnie to udźwiękawia. Dobre Kino. Stanowczo najlepsza część serii.

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

Dobrze prawisz :) Jak sobie po 23 latach ten film ponownie obejrzałem w jakości UHD to musiałem go bardzo docenić i podnoszę swoją ocenę na 10

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

Też bardzo doceniam w filmie scenę z TGV i helikopterem w tunelu. Bardzo dobre efekty szczególnie jak na lata 90.

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

Zdecydowanie najlepsza! W końcu to lata 90te!

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

Pełna zgoda. Nie wychowałem się na oryginalnym serialu, więc wątek Jima, który spowodował burze wśród fanów serialu w ogóle mnie nie raził. Genialna reżyseria powoduje, że jakiekolwiek błędy czy głupoty nie rażą. Koniec końców jest to kino, kino akcji i szpiegowskie, więc nie ma co też oczekiwać pełnego realizmu i ideału, w końcu chodzi o zabawę.

Wspomniałem, jak ten film jest wyreżyserowany?! Za każdym razem, kiedy oglądam M:I, zachwycam się wykorzystaniem holenderskich kątów, które w nadmiarze, bądź nieumiejętnie wykorzystane mogą przeszkadzać. Również sceny, które w zamyśle miały powodować napięcie, z powodzeniem to robią - rozmowa z Kittridgem, czy oczywiście scena włamania. Geniusz.

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

https://www.youtube.com/watch?v=SXdYsoQcfj8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones