PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7802}

Moja dziewczyna 2

My Girl 2
6,4 10 039
ocen
6,4 10 1 10039
5,0 3
oceny krytyków
Moja dziewczyna 2
powrót do forum filmu Moja dziewczyna 2

2 lepsza

ocenił(a) film na 10

myśle że druga część filmu była lepsza od pierwszej. Oba filmy były świetne.

użytkownik usunięty
Wasnio

Racja.

ocenił(a) film na 4

Druga część jest zdecydowanie gorsza.

Patrycja_Anna1994

Najlepsza moim zdaniem cz. 1 .

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

Zdecydowanie bardziej lubię 1 - historia bardziej mnie wzrusza, jest jednocześnie zabawniejsza i bardziej dramatyczna. Ale 2 jest jedną z nielicznych kontynuacji, która nie zawodzi. Znowu ciekawa fabuła, Vada trochę starsza, dojrzalsza ale równie urocza i ze świetnymi przemyśleniami. Obie części cudowne, u mnie 1 - 9/10, 2 - 8/10/

mrs robinson

Ja także uważam, że 1 część jest lepsza, ale 2 to przeurocza kontynuacja...

ocenił(a) film na 5
martulka1987

1część jest o wiele bardziej wzruszająca :D

ocenił(a) film na 9
Wasnio

Pewnie, że druga lepsza:) weselsza! ;) bardzo mi się podobał, właśnie skończyłam oglądać ;)

ocenił(a) film na 8
Wasnio

Mnie tez bardziej podoba sie czesc 2, choc oba filmy sa swietne.

ocenił(a) film na 9
Wasnio

Mi też się dwójka bardziej podobała, głównie ze względu na rozwinięcie wątku mamy głównej bohaterki. Fajnie ukazana więź emocjonalna, łącząca te postacie. 2 druga część a jednak sporo w niej powiązań z wydarzeniami sprzed części pierwszej. Polecam

ocenił(a) film na 10
Wasnio

Ten film nigdy mi się nie znudzi, oglądam go od dziecka i za każdym razem mnie tak samo wzrusza. Wiem co się wydarzy a jednak wcale mi to nie przeszkadza. Nigdy nie pomyślałabym iż Vejda okażę się Polką ;) od tych filmów jeśli ją gdzieś zobaczę to od razu w głowie się pojawia myśl " och to dziewczynka z mojej dziewczyny" jak ona wyrosła. Mimo jednak lat ma w sobie coś z siebie dawnej i od razu idzie ją rozpoznać. Uwielbiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones