PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7802}

Moja dziewczyna 2

My Girl 2
6,4 10 039
ocen
6,4 10 1 10039
5,0 3
oceny krytyków
Moja dziewczyna 2
powrót do forum filmu Moja dziewczyna 2

Oglądam właśnie ten film na Polsacie i mimo że nie oglądałam pierwszej części muszę przyznać że mnie wciągnął. Przypomina mi trochę książkę Maureen Johnson "13 małych błękitnych kopert". Aktorka która wcieliła się w główną bohaterkę dobrze wczuła się w rolę. A chłopak grający Nicka jest przeuroczy :) Polecam wszystkim!

użytkownik usunięty
paulina52

obejrzyj też pierwszą, lepsza, ale druga też bardzo fajna! ;)

użytkownik usunięty

Druga jest o wiele lepsza niż pierwsza część, jednak lepiej jest zobaczyć pierwszą część, żeby było wiadomo co się działo wcześniej.

paulina52

O tak! Koniecznie obejrzyj jedynkę. To dopiero piękny film, jeden z moich ulubionych. Choć druga częśc też nienajgorsza.

ocenił(a) film na 9
paulina52

Też właśnie oglądałem (już któryś raz), a jedynkę widziałem dawno. Mało kiedy sequele są w miarę dobre. Tutaj się udało. Ładna historia, ciekawie pokazana. Wczoraj oglądałem 'Krzyk 3' i do 'Krzyku' (cz. 1) miał się nijak, wręcz nudził. Więc dobra 'dokrętka' to sztuka. W przypadku 'Mojej dziewczyny 2' powiodło się.

ocenił(a) film na 9
paulina52

Mimo, że jest wyraźnie gorszy od swego poprzednika, to i tak mi się bardzo podobał. Znakomicie w tym filmie został ukazany wspaniały klimat ameryki lat 70-tych i świetna gra aktorska Anny Chlumsky.

użytkownik usunięty
paulina52

Jak byłem mały kochałem się w Annie Chlumsky xD he he ! Dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones