PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761621}

Moja miłość

I'm Not Ashamed
6,3 1 644
oceny
6,3 10 1 1644
Moja miłość
powrót do forum filmu Moja miłość

... tym wydarzeniem? A może to kolejny film zrobiony pod publiczkę chrześcijańskiej społeczności, której trzeba jakoś wytłumaczyć dlaczego takie rzeczy się w życiu zdarzają. Bo przecież są. Tak samo jak wojny, zbrodnie, wszelkiego rodzaju gwałty.

ocenił(a) film na 5
srick.pl

o dziwo tak. cóż film jest zrobiony pod publiczkę chrześcijańskiej społeczności (niestety, nie możemy zapytać dziewczyny jak było naprawdę) ale na szczęście zrobione z głową, więc gówna bohaterka ma wady (palenie, picie alkoholu i wymykanie się z domu) jak normalna nastolatka i robi to co prawdziwy chrześcijanin powinien robić (bez interesowne pomaganie innym) więc nie znajdziesz tam kwestii w stylu "nie jesteś chrześcijaninem więc jesteś złą osobą". Tak naprawdę jedynie co film zrobił źle to zwalanie sporej winy na gry komputerowe.

więc
czy ten film musiał powstać? Nie.
czy to był fatalny film? też Nie.

użytkownik usunięty
srick.pl

Sprawcy są w filmie 15 minut. Masz tu wszystkie sceny z ich udziałem żeby nie tracić czasu na tego gniota.
https://youtu.be/6jkhAWH-fT4

ocenił(a) film na 6
srick.pl

absolutnie się zgadzam się choć raczej jest to film pod publiczkę jakiegoś odłamu tęczowo - judeo - protestanckiej publiki a to nie jest całe Chrześcijaństwo na świecie, no i czekam na obiektywny film o tym wydarzeniu a nie na jakieś pierdy o Hitlerze, grach komputerowych czy szkolnym gnębieniu bo to mitologia debili dla imbecyli

srick.pl

nie przesadzajmy. Wszędzie widzisz zły katolicyzm?;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones