PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32740}

Moja noc u Maud

Ma nuit chez Maud
7,5 3 221
ocen
7,5 10 1 3221
7,4 17
ocen krytyków
Moja noc u Maud
powrót do forum filmu Moja noc u Maud

Tajemnica Francoise

ocenił(a) film na 9

Kto rozwiązał zagadkę? Jaką tajemnicę z przeszłości Francoise odkrywa protagonista w ostatniej scenie filmu?

ocenił(a) film na 8
Dr_Grape

Francois była kochanką byłego męża Maud.

ocenił(a) film na 8
Nomos

Otóż to! Zachowanie Francoise zdawało się świadczyć o tym, iż odczuwa ona napięcie i niepokój, które dodatkowo starała się rozładować, wykonując te same ruchy (grzebanie w piasku). Gdy wraca Jean-Louis i dodaje: "I was about to say, 'But nothing happened' when I suddenly realized that Francoise didn't fear what she might learn about me, but something I might have discovered about her, something which was only dawning on me at that very moment." nie miałam wątpliwości, że miała romans z byłym mężem Maud.

ocenił(a) film na 6
magmos

Francuska mówiąca w filmie po angielsku?!
Może w oryginale po francusku powiedziała coś innego? Jak już cytujesz tłumaczenie, to lepiej zrób kolejne tłumaczenie, ale tym razem na polski. To forum jest prowadzone jednak w języku polskim.

ocenił(a) film na 9
Dr_Grape

Zrozumiał, że oboje z Francoise mogli kiedyś zaryzkować i postawić wszystko na inną kartę, ale nie zrobili tego. I że teraz czują to samo. Patrząc na Francoise, zobaczył siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones