PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430559}

Moje serce zostało z wami

Il Cuore nel pozzo
8,1 27
ocen
8,1 10 1 27
Moje serce zostało z wami
powrót do forum filmu Moje serce zostało z wami

zamiast kolejnych i kolejnych powtórek hitów które każdy zna na pamięć. A takich perełek jest jeszcze z pewnością sporo tylko niestety nie ma komu ich do nas sprowadzać (dobrze że TVP czasem się za to bierze).

Klasycznie Włoski film z pełnymi tego pozytywnymi konsekwencjami. Spokojny klimat, piękna muzyka (niezawodny Morricone), ładne krajobrazy, no i oczywiście wciągający scenariusz. Pozostaje tylko jedno pytanie. Dlaczego w Polsce taki dobry film jest praktycznie nieznany ?

krevek

Zgadzam się ;) Ciesze się, że miałam okazje zobaczyc ten film, bo warto.
Racja, właśnie takie filmy powinny lecieć w TVP, tylko nie o takiej porze... no dla niektórych jest to już późno ;)

krevek

Gdzie można ten film obejrzeć? Ewentualnie zdownloadować? :)

krevek

Podpinam się pod pytanie przedmówcy.

ocenił(a) film na 8
miotacz plomieni

Oglądałem w TV na jedynce, więc prawdopodobne że mają wciąż licencję i w takim wypadku trzeba pewnie poczekać. Obserwujcie zwłaszcza TVP Kultura, tam jest dużo europejskiego kina więc jest szansa że w końcu puszczą.

krevek

Z tego co czytałam, to trochę taki paszkwil. Włosi bez grzechu, a te świnie Słowianie brudni, niebezpieczni i nieuczciwi pastwią się nad nimi. Serial w podobnym tonie powstał dla telewizji niemieckiej z Niemcami o sercach krystalicznie czystych, którzy w sumie nie wiedzieli, czemu i do kogo strzelają i czemu wydają Żydów. Uprzedam zanim tu zostanę zakrzyczana, że kocham Włochów, włoskie kino i Włochy.

kessi8529

Niech ktoś da znać jak będzie lecieć w tv. Z góry dziękuję.

Selecta

Podłączam się do prośby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones