PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759367}
6,6 86 005
ocen
6,6 10 1 86005
7,8 45
ocen krytyków
Moonlight
powrót do forum filmu Moonlight

Czyli równowaga zachowana. Jeśli twórcy nie mieli żadnych cynicznych zamiarów to im współczuje. Bo o samej artystycznej jakości mało kto wspomina.

I jeszcze jedno. Nowa odsłona politycznej poprawności. Gej może być tylko biały. Bo jak gej będzie czarny to od razu wpadnie w jakąś szufladę.

Fajnie, jak Moonlight wygra Oscary. Będzie z tego gadania na dekady i będzie wesoło.

ocenił(a) film na 3
michal.2907

Wątpię, żeby ktoś o tym gadał dłużej niż przez godzine. Film nudny jak flaki z olejem.

ocenił(a) film na 9
soboliero

Ja myślę o nim do teraz. Wspaniały film. Ale jeśli mówisz, że jest słaby nie mając na myśli okołofilmowych zawirowań obyczajowych to ci się to i tak chwali :)

ocenił(a) film na 3
michal.2907

Handlarze narkotyków wstydzący się tego co robią są dla mnie mało wiarygodni. Teresa wyglądał jak żona pastora. Ten film wygląda jakby był robiony na zamówienie - Proszę pokazać dobrą stronę dealerów, ich duszę i głębokie wnętrze. A to że są czarni to mało ważne, że są przy okazji homoseksualistami to już jest niesmaczne. No ale ja się nie znam na takiej wysublimowanej sztuce.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
michal.2907

Ignorancja filmwebowych użytkowników zaczyna się powoli robić nie do zniesienia.

michal.2907

Ale poleciała w dół ocena od wczoraj. Było 7,4 jest 6,9. Masakra.

ocenił(a) film na 9
Nnorm

Średnia w dół, Oscary w górę. Równowaga zachowana :) Nie widziałem Manchesteru ani Fences, ale póki co bardzo mnie ten Oscar cieszy. LLL też jest świetne, ale fajnie że wygrał film skromny, bez gwiazd i budżetu, niszowy niemal.

ocenił(a) film na 7
Nnorm

Głupota w czystej postaci

ocenił(a) film na 8
michal.2907

Na szczęście jest (i będzie zawsze) tylko jedna szansa na zmianę czyjejś orientacji homoseksualnej (czy jakiejkolwiek innej), jedyna opcja to przeszczepić czyjś mózg, a to jak wiadomo jest niemożliwe ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones