PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120722}

Morderczy przyjaciel

Man's Best Friend
5,5 1 897
ocen
5,5 10 1 1897
Morderczy przyjaciel
powrót do forum filmu Morderczy przyjaciel

Czemu to pisze?

ocenił(a) film na 2

No właśnie nie wiem. Generalnie wole czytać fora FilmWebu niż się na nich udzielać, ale po obejżeniu takiego kina nie sposób jest mi milczeć. Położyłem się wczoraj spokojnie do łóżka i wziąłem do ręki pilota z zamiarem obejrzenia jakiegoś niewymagającego kina na dobranoc. Wtedy moim oczom ukazało się "to". Powiem tak: W tej chwili nie przypominam sobie żadnego gorszego filmu (chociaż z pewnością jest ich pełno) Brak mi słów by opisać ten kicz. Nie chce mi się jakoś fajnie i przyjemnie formułować tego posta więc powiem wyrywkowo. Pies załatwiający przeciwników poprzez obsikanie ich twarzy silnym kwasem. Maskujący się czymś na rodzaj kamuflażu termo-optycznego. Wykreowano go na krwiożerczą postać z ludzką psychiką. Brakowało mi jeszcze wyrzutni rakiet wysuwanej z korpusu i nadajnika do komunikacji z kwaterą główną złoczyńców. Fabuła okropnie standardowa i przewidywalna. Dialogi drętwe. Postacie irytujące i bezmyślne. Różne niesamowicie tandetne, kiczowate i (nie powiem) miejscami nawet śmieszne sceny i ujęcia. Zapewne każdy z Was oglądał jakieś filmy ze Zwierzętami-Zabójcami w rolach głównych. To tego typu produkcja tylko jeszcze gorsza. To chyba tyle. Nie polecam nawet na wieczorek towarzyski z oglądaniem marnych filmów. Nie będę sie podlizywał jak niektórzy wcześniej i nie podkreślę że moja ocena jest subiektywna. Ten film jest po prostu obiektywnie beznadziejny. Aha... i jeszcze jacy ludzie sprawili że ten film ma tak wysoką ocenę?? 2/10 czyli "Bardzo zły" to już lekko zawyżona ocena. a ten film ma średnią ponad 6/10. ocb? Czekam na obronę...
Ps. Nie mogę uwierzyć własnym oczom jak bardzo się rozpisałem.

ocenił(a) film na 1
Bralu

znaczy co ... ja sie komus podlizuje bo napisalem ze moja ocena jest subiektywna ??

ocenił(a) film na 2
yoora86

Nie. Oczywiście że nie ;P Sry, że tak to zabrzmiało. Pisałem tekst będąc dalej pod wpływem irytacji filmem. Chodziło mi o to że odniosłem wrażenie iż piszesz to starając sie odpowiednio zabezpieczyć by uniknąć ewentualnej krytyki ze strony zwolenników filmu. Ja natomiast z wielką chęcią (co starałem sie sprowokować) usłyszę co mają do powiedzenia. Dalej czekam na wasze opinie - "Co mi się w filmie podobało..." Także jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.
Jah bless!

Bralu

zgadzam się w zupełności ten film zepsuł mi humor na cały dzień ponieważ myśląc że to coś ciekawego nie czekałem do wieczora tylko sobie ściągnąłem ten film i obejrzałem i powiem że większego dna już ludzki umysł nie stworzy bo tego się nie da przebić. To chyba jakaś pokręcona parodia Psa Baskervillów XD.

pozdrawiam.:]

Bralu

Najgorsze, że ta recenzja zachęca mnie do obejrzenia... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones