PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120722}

Morderczy przyjaciel

Man's Best Friend
5,5 1 899
ocen
5,5 10 1 1899
Morderczy przyjaciel
powrót do forum filmu Morderczy przyjaciel

Wkurzył mnie ten film

użytkownik usunięty

Chyba najbardziej normalna postać w tym filmie to ten pies-morderca... A reszta to jacyś kompletni debile.
Odradzam oglądanie tego filmu ludziom wrażliwym na sceny przemocy wobec zwierząt (choć wiadomo, że to wszystko jest udawane to i tak wkurza jak cholera).
Gościu z łopatą jak najbardziej zasłużył na obcięcie przyrodzenia - zreszta najlepsza scena w filmie.

użytkownik usunięty

Zgadzam się. Film porusza ważną kwestię testów na zwierzętach, którym jestem przeciwna. Zresztą w filmie jeden bohater mówi, że po to poświęcają zwierzęta, żeby ludzie mogli żyć, ale ja uważam, że nie należy poświęcać życia niewinnego zwierzęcia dla ludzi - każde życie jest tyle samo warte. Takie jest moje zdanie. A w filmie oczywiście dopingowałam psu, bo każdy z bohaterów którego zabił wyrządził mu jakąś krzywdę. Psiak miał rację:)

Szczegolnie tego goscia z lopata i palnikiem nie zalowalem ..

Fakt dlatego jesstem wegetarianinem i np bardzo lubie świnie, psy, koty bo to fajne zwierzeta i różnia sie genetycznie od ludziwiec testowanie niema sensu bo im nic nie zrobi a człowiekowi tak... ogólnie lubie psy sam mam Wilczaka Czechosłowackiego

ocenił(a) film na 4

najlepsza scena to jak zjadł kota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones