PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 119
ocen
5,4 10 1 69119
3,5 11
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Żałosne!

ocenił(a) film na 4

Mniejsza o to, że byłem durniem sądząc, że ta "Mumia" "wykosi" wszystkie poprzednie! Nawet nie dziwi mnie to, że ten "scjentooszołom" poszedł w ślady australijskiego przychlasta "z pasją w szklanej pułapce" lub tego ruskiego żyda-aikidoki (bodajże z Mordowii), którzy w ostatnich latach "kręcą" taki chłam, że żal już nawet nie chce ściskać dupy! Zastanawia mnie natomiast (i boli jednocześnie), że nasi prymitywni jakoby przodkowie byli na tyyyyyyyle mądrzejsi, że różne artefakty i związane z nimi "bóstwa" (czytaj: popaprańców) trzymali baaaaaaaardzo oddzielnie, tj. nawet na różnych kontynentach. Natomiast nam współcześni "uczeni" zbierają to wszystko do kupy (za przeproszeniem) i czekają (jak żaba okresu), kiedy im ta "kupa" łby pousrywa lub ponasrywa do ich tępych łbów jeszcze więcej gówna - jeśli to w ogóle możliwe!!!

ocenił(a) film na 4
mp65warka

Zebym ja jeszcze wiedziala o kim ty pitolisz... Jeden to Gibson? Jak chcesz cos przekazac i zeby to zrozumiano, to nie sil sie na takie dziwadzctwa epitetowe, tylko napisz o kogo ci chodzi.
Oddzielne kontynenty? Bredzisz. Sztylet byl w calosci w Egipcie, mumia w Persji. A w Europie jedno sie znalazlo przez zlodziei Templariuszy. Swoja droga nie wiadomo czemu tak, a nie inaczej to potraktowali i czemu w ogole traktowali sztylet jako relikwie, a nie zwykly lup wojenny.
Ok, postepowanie dziadka Rusella nie jest pewnie za madre, ale nie jest tez niczym niezwyklym, nie on pierwszu i nie ostatni w filmach z ostatnich dwoch dekad trzyma rozne tego typu rzeczy razem w tajemniczych magazynach... Zerknij chociaz na Indiego, poprzez Xfiles czy Buffy. A taki Harry Poter to juz w ogole czy Dr Strange. Z ostatnich pomyslow to pewnie Bibliotekarze maja najblizej do tego co w Mumii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones