PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 080
ocen
5,4 10 1 69080
3,5 11
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Boże ten facet od dobrych paru lat sie nie starzeje

użytkownik usunięty
LadywithRose960

Taki odpowiednik Krzysztofa Ibisza :D

o tym samym pomyślałam :D

Dokładnie to samo pomyślałem... syndrom Krzysztofa ibisza

użytkownik usunięty
baniax

o, nie. Ibisz młodnieje. Cruise stoi w miejscu. i po nim nie widać sztuczydła. a Ibisz, z tymi napompowanymi ustami... fuj.

LadywithRose960

Nie widziałam filmu, ale to była moja pierwsza myśl już w pierwszych klatkach zwiastunu :)
Nie mogę pojąć dlaczego aktorzy robią sobie takie "gu" - ten cały botoks przecież zabija mimikę, czyli najważniejsze narzędzie ich pracy...

ocenił(a) film na 5
guanaco

Akurat Cruise w tym filmie nie wygląda źle :-) W życie prywatne nie wnikam.Jest dobrym aktorem,jednym się podoba innym nie - to już kwestia gustu :-)

LadywithRose960

Dobrze go ta scjentologia 'zakonserwowała' ;)

ocenił(a) film na 3
LadywithRose960

Efekt filtrów snapczata czy innych facebooków :)

LadywithRose960

A śmieszne jest to, że młodszy (o dwa lata) Russel Crowe mówi do Toma: "Jesteś młodszy..."

Misiabeta

Haha :D No, to niezręczna chwila w tym filmie :D Aż sam się przez chwilę zawiesiłem. Jak się musi czuć Crowe, że sam o sobie musi mówić, że jest starszy (czyli gorszy). I co potem, go reżyser pociesza "nie, stary, to tylko dla filmu, przecież wiemy, że jesteś od niego młodszy, ale tak cię charakteryzacją postarzymy-specjalnie, żebyś był od niego starszy"
:D

Misiabeta

Też mnie to rozbawiło. No ale widać po filmografii kto ma częściej ambitne rolę....

ocenił(a) film na 6
LadywithRose960

Hmmm być może poddał się mumifikacji?

LadywithRose960

Oezu bo przecież było pokazane ze sprzedał swoją dusze przez jakies egipskie czary mary

LadywithRose960

Czy warto zobaczyć film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones