PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 166
ocen
5,4 10 1 69166
3,7 12
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Przed chwilą wyszłam z sali kinowej, widziałam i takie są moje wrażenia. Dużo efektów specjalnych, skupianie się bardziej na znanej twarzy aktora niż na reszcie, trochę denerwują mnie postacie, ale już dawno tak bardzo nie polubiłam aktora pobocznego niż tu, także film za krótki, mam wrażenie, że przygotowują się na następną część, bo końcówka to zapowiedź do następnej części. W tytule napisałam hołd, bo takie odniosłam wrażenie po obejrzeniu całości, zwróciłam uwagę na jeden element, który tam ujrzałam, i który pojawiał się w starszej wersji mumii, którą wiele z nas uwielbia, tu spoiler. W bibliotece w rękach dziewczyny pojawiła się "książka" , ci co obejrzeli to wiedzą. Koniec spoileru. A jakie są wasze myśli po obejrzeniu?

ocenił(a) film na 10
monia19981

Właśnie po premierze :) Jak dla mnie rewelacja :D Kozacki film i kozacko że Tom Cruise grał :D

monia19981

Jak dla mnie nie warto. Kolejny film, ktory ma Cie za debila. Co to byl za pawior... Jak mozna spieprzyc tak ciekawy koncept. nuuuuuuuda !

monia19981

Według mojej opinii równiez warto zobaczyć :) Bardzo dobre efekty, gra aktorska taka sobie ale nie razi w oczy. Film dobry na nudne popołudnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones