PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 173
oceny
5,4 10 1 69173
3,7 12
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

no nie rozumiem

ocenił(a) film na 5

Po prostu nie rozumiem dlaczego Universal chcąc stworzyć serię Dark coś tam zatrudnia do głównych ról już na dzień dzisiejszy starych aktorów.
Robiąc powiedzmy 3 czy 4 film z serii, taki Tom Cruise będzie mieć 60 parę lat :/. Obecnie Iron Man (RDJr ma tyle lat co Cruise) w jakimś wywiadzie mówił że: "Chcę odejść nim stanie się to żenujące"... A tu pakują emeryta w pierwszy film.
Tak wiem jestem monotematyczny zanim pisać o filmie jako takim ale poprostu ta "dorosła" obsada mnie odrzuca.
Jak dla mnie powinni tego reboota zrobić z aktorami max 30 letnimi żeby miało to jakieś przełożenie na przyszłość. Właśnie dzięki w miarę młodym aktorom (Fraser miał 30 lat, Weisz też koło 30-tki) Mumia z 99r. miała swoją świeżość, a tu Cruise z miną taką samą jak w filmach MI no i mamy nudy...

przemo_7792

Bo ci starzy potrafią grać, a tych młodych co znają się na autorskim rzemiosle można policzyć na palcach jednej ręki w związku z czym jakby mieli zatrudniać samych młodych to nie zmontowali by ekipy do filmu? Po za tym Dark Verse i tak dało szansę młodym, dostaliśmy w końcu Butellę i Wallis.
Frasiera szanuję za gigantyczną robotę jaką zrobił przy swoich częściach, ale nawet jego nie chce nikt teraz zatrudniać.

ocenił(a) film na 5
Jasir_Karim

Wiesz nie o to mi chodzi że mieli pozatrudniać młodziaków z filmówki ale jeśli chcą/li zrobić z tego serię to chyba na głównych bohaterów bierze się jednak młodszych wykonawców takich max 40 letnich. Np seria Marvela trwa od 2008 roku (licząc że pierwszy był Iron Man) więc mamy 11 lat... wyobrażasz sobie Cruisa za 11 lat grającego Mortona w kolejnej części tego universum? Ja nie i do tego piję.
A co do Fraser'a to kariera mu się stoczyła podobnie jak Cageowi ... cóż życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones