PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728928}

Munio: Strażnik Księżyca

Mune, le gardien de la lune
7,2 6 160
ocen
7,2 10 1 6160
6,6 5
ocen krytyków
Munio: Strażnik Księżyca
powrót do forum filmu Munio: Strażnik Księżyca

Jestem bardzo zadowolony, ja fabułę dobrze ogarniałem nie jak to dziecko które oglądało obok mnie. Munio najpiękniejszy szczupły kolejny smerfo-avatar. Szkoda że Polacy dosyć długo obstawiali premierę u nas. Jak zwykle najlepsze animacje to u nas są najpóźniej ze wszystkich. Dubbing ok nie jest jakiś zawalony sławnymi osobami. Normalnie jak widziałem Munia to się wzruszyłem, Glim też. Glim jest miła, delikatna ulepiona z wosku i tyle co mam o niej do powiedzenia. Jak zwykle główny bohater jest uznany przez inny jako nieudacznik, sprawia hańbę, a on jako jedyny był w stanie to wszystko naprawić. Stalon zaś był zbyt pewny siebie gdyby nie Glim to by się gryźli do upadłego. Jabym obejrzał tą bajkę jeszcze raz bo jest piękna, dobrze zrobiona, humorystyczna. Fantazję to ja uwielbiam lepsze niż te życie w którym żyję chociaż i tak żle nie mam. Dodaję Munia wraz z Trollami no i Smerfami PZW. Koniec najlepszy wtedy to się wzruszyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones