PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728928}

Munio: Strażnik Księżyca

Mune, le gardien de la lune
7,2 6 160
ocen
7,2 10 1 6160
6,6 5
ocen krytyków
Munio: Strażnik Księżyca
powrót do forum filmu Munio: Strażnik Księżyca

Czy uważacie, że na film można iść z chłopcem, który ma 4 i pół roku? Chodzi mi o to, czy połapie się w fabule. Dodam, że "Trolle" w kinie oglądał z zachwytem, a jego ulubioną bajką jest "Lilo i Stich". Dziękuje za odpowiedzi.

vilanella

Śmiało, bez obaw. Widziałam na pokazie przedpremierowym mniejsze szkraby, aż wydawało mi się, że za małe, ale nie - wszystkie co do jedengo siedziały w skupieniu i wciągnięte w historię. Może nie wyłapały śmiesznych i inteligentnych puszczeń oka do raczej starszych dzieci i rodziców, ale fabułę łapały jak najbardziej. A bajka piękna i kolorowa, cudowna. Munio jest naprawdę słodki.

malinowskaasi

i trwa idealnie, bo mniej niż 1h30min, chyba 1h20min

ocenił(a) film na 8
malinowskaasi

Dziekuję bardzo :)

ocenił(a) film na 10
vilanella

rewelacyjny dla KAŻDEGO wieku, ja mam 26 i byłam zachwycona <3 gorąco polecam

ocenił(a) film na 5
vilanella

Byłam dzisiaj z moim prawie 5latkiem, jak na mój gust to film średnio odpowiedni dla tego wieku, nie słyszałam śmiechów na sali jeśli już to tylko dorosłych, jakieś dziecko nawet płakało. Film jak na bajkę dla dzieci to dosyć mroczny i dołujący

wilczyca1111

Potwierdzam. Absolutne minimum wiekowe - 7 lat.

ocenił(a) film na 9
vilanella

Mój 4 latek siedział, powtarzam, siedział co się rzadko zdarza przez cały film. Tylko co jakiś czas wołał "Mamo, mamo zobacz " ;)

lookatmi

wow. możesz opowiedzieć coś więcej, powtarzam, coś więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones