PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389520}

Muza i meduza

The Hottie and the Nottie
4,4 6 360
ocen
4,4 10 1 6360
Muza i meduza
powrót do forum filmu Muza i meduza

no dobra...wszyscy wiemy, że Paris do najlepszych aktorek nie należy. Ale czy oceniacie ten film tylko i wyłącznie ze względu na nią? Przecież wiadomo, że tego typu filmy mają być bardzo luźną rozrywką, nie wymagającą od widza skupienia. Ot taka drobna opowiastka o miłości do jednej, a może do drugiej, i kogo by tu wybrac.... Przecież tego typu filmów - lekkich komedyjek romantycznych - jest od groma, a każda ma dużo wyższe noty. Np. Zostańmy przyjaciółmi (7,66), Moja super eksdziewczyna (5,66), Facet pełen uroku (7,65). Nie wiem dlaczego mi się akurat te przypomniały, ale nie ważne. Normalnie jesteście niesamowici. Oceniacie film tylko i wyłącznie z powodu Paris? Czy jak by w tym filmie główną rolę grała np Jessica Alba, to miałby 8.0?? Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że tak. Możecie sądzić po tej wypowiedzi, że albo jestem jakimś strasznym fanem Hilton (a daleko mi do tego), albo mam nie po kolei w głowie. Ani to, ani to. Po prostu coraz bardziej śmieszy mnie w jaki sposób oceniacie filmy. Bądźcie w jakiś sposób obiektywni.
Pozdrawiam

Vulcan84

Przy okazji...po raz kolejny widzę opis filmu w 100% zgadzający się z filmem. jej...gdzie oni byli narzeczeństwem:D...dobre...dobre.

Vulcan84

Właśnie, tej całej Cristabel daleko było do wychodzenia za mąż...

Film własnie obejrzałam, więc sprawiedliwie postaram się ocenić ;)
Paris gorzej niż fatalna, 1.5h oglądania identycznej miny, która nie wyrażała kompletnie nic.
Christine już lepsza, przynajmniej miała jakieś swoje charakterystyczne miny i odruchy. Ta jej przemiana wydawała mi się strasznie naciągana.
Model/stomatolog/ideał też beznadziejny, byłam przekonana, że za chwilę okaże się, że jest gejem.

No i na koniec okazało się, że brzydula jest ładniejsza od "hottie" (buhehehhe.....)

Ogólnie film niesmaczny, naciągany i sztywny. Paris powinna mieć zakaz występowania przed kamerą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones