PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389520}

Muza i meduza

The Hottie and the Nottie
4,4 6 360
ocen
4,4 10 1 6360
Muza i meduza
powrót do forum filmu Muza i meduza

7/10

ocenił(a) film na 7

Nie rozumiem dlaczego ta komedia jest tak nisko oceniana!!Wydaje mi się, że wszyscy którzy tak marnie oceniają ten film, nie patrzą na produkcję tylko na główną aktorkę, mianowicie plastikową Paris Hilton!Jak dla mnie śmieszna i fajna komedia. Uważam, że na niewielu można sie szczerze pośmiać i wyluzować. Prawie wszystkie są drętwe i sztywne. ''Muza i meduza'' to napewno nie arcydzieło, ale przyzwoita, zabawna i lekka komedia:)Ja się na niej dobrze bawiłam i daję 7/10

ocenił(a) film na 4
lu87

Również dałem 7/10 za to że tak na prawdę to komedia inna od wszystkich. Film ten może wiele nauczyć a panna Christine Lakin jest tutaj główną rolą(przynajmniej w moim odczuciu), nie Paris a właśnie ona. Nie będę mówił o grze Hilton(bo jest tragiczna) ale taki np.Joel Moore jak zwykle spełnił swoje zadanie i świetnie zagrał. Nie wiem dla czego jest tu taka niska ocena(Ocenianie po Paris lub obrzydliwości meduzy to debilizm) ale uważam że film na prawdę dobry i nie banalny, oryginalny i warty zobaczenia. POLECAM!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones