PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389520}

Muza i meduza

The Hottie and the Nottie
4,4 6 360
ocen
4,4 10 1 6360
Muza i meduza
powrót do forum filmu Muza i meduza

Całkiem niezła komedia chociaż przyznam że spodziewałem się czegoś znacznie gorszego patrząc na ogólną ocene. Bardzo zaciekawiła mnie recenzja i musze przyznać iż się nie zawiodłem. Niestety muszę się zgodzić z większością odbiorców że Paris Hilton jest strasznie cienka! Początek mało obiecujący lecz później robiło się już całkiem nieźle. Końcówka całkiem fajna , chociaż przyznam że bardzo głupkowata! Facet całe życie czeka na tą jedną dziewczyne i od początku uświadamia nam kim ona jest, a w końcowej scenie zamiast się z nią przespać wybiera inna! Niezły absurd! Aktorka parterująca Hilton czyli tytułowa Meduza od samego początku prezentuje wysoki potencjał aktorstwa , w moim mniemaniu! Paris biegająca po plaży i wierzgająca głowa wprawiła mnie w rozbawienie! Chyba nie dało się zagrać tego bardziej beznadziejnie zagrać! Komedia naprawdę całkiem dobra! Kilka fajnych motywów , np. akcja z paznokciem :D 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones