PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389520}

Muza i meduza

The Hottie and the Nottie
4,4 6 360
ocen
4,4 10 1 6360
Muza i meduza
powrót do forum filmu Muza i meduza

ZABAWNA

ocenił(a) film na 6

ZABAWNA KOMEDYJKA.....MOŻNA JĄ OBEJRZEĆ ....;-)

ocenił(a) film na 5
yolana

MNIE TEŻ TEN FILM ROZBAWIŁ, PARĘ MOMENTÓW NAPRAWDĘ IM SIĘ UDAŁO:D NAWET PO PARIS SPODZIEWAŁAM SIĘ WIĘKSZEJ KOMPROMITACJI, A NIE BYŁO WCALE TAK ŹLE;)

ocenił(a) film na 7
rapsodyk

mi tez sie lekko ogladalo...i przyjemnie calkkiem

ocenił(a) film na 9
MeMarie

dobrze, że nie popatrzyłem na oceny przeed obejrzeniem. Rzadko moja ocena tak bardzo odbiega od średniej. Film mi sie bardzo podobał. nie mam nic do Paris. Fajnie mi sie ja oglądało, złamałem stereotyp :)

ocenił(a) film na 7
JedzieszKoniu

dokladnie, mi sie bardziej podobalo niz jakies zalosne amerykanskie szarlotki. Nawet bym jeszcze raz obejrzala :) Zdziwilam sie jak potem zobaczylam ocene tutaj

ocenił(a) film na 9
MeMarie

co do obejrzenia jeszcze raz i zdziwienia co do oceny to jakbym ja to pisał ;) wpadł mi w rękę ten film obejrzałem i jak nie lubie romansów(może 3 mi sie podobają) tak ten mnie zaskoczył i jakbyś zobaczyła siebie jaki zapatrzony byłem szczególnie w końcowkę to byś się turlała po podłodze ze śmiechu, to musiał być męski widok :D

ocenił(a) film na 9
JedzieszKoniu

zobaczyła mnie*

ocenił(a) film na 6
JedzieszKoniu

Film obejrzałam dosyć dawno już 2 razy ale ta średnia ocena moim zdaniem zaniżona i na pewno z powodu Paris. Najbardziej muzyka mi się spodobała ta w barze i w przed ostatniej scenie kiedy Nate biegnie do June. :) Trochę film mi przypomina serial Yo soy betty la fea też była brzydka i potem jak wypiękniała to wszystkim oczy wyszły na wierz i zaczęli ją zauważać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones