PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389520}

Muza i meduza

The Hottie and the Nottie
4,4 6 360
ocen
4,4 10 1 6360
Muza i meduza
powrót do forum filmu Muza i meduza

Powiedzmy szczerze... Paris nie ma za grosz talentu. Dziwie się, ż po raz kolejny ra w jakimś filmie...

megan1300

spójrzmy prawdzie w oczy, kotlet schabowy na talerzu lepiej by zagrał w filmie niż Paris Hilton...

KriegaN

jak możesz? paris jest IDEALNA, CUDOWNA, PIĘKNA, UTALENTOWANA i O WIELE LEPSZA OD CIEBIE - PONUREJ, SZAREJ istoty, która NIC NIE ZNACZY!!!!

pszcz

i zapomniałeś/aś wspomnieć, że ma kwadratowy łeb...

KriegaN

paris chce chyba pokazac ze nic jej swietnie niewyjdzie jaki, juz mi sie odechciewa zobaczyc ten film w jej wykonaniu......a zapowiedz nawet niezła ale jakby jej niebyło

megan1300

Nie wiem czemu tak jej ludzie nie lubia... Skandalistka jest ale coz- ja ja kocham ;) jak na razie to wszystkie filmy z nia ogladalem i nie mowie ze kazdy mi sie podobal. Ale czy film jest gniotem czy nie nie zalezy od niej. Grac potrafi. I piekna jest. Tyle wam powiem :]

kavil

ok, lubisz ją ale ustalmy sobie jedno - grać to potrafi Hilary Swank, Jack Nicholson, Tom Hanks, J.Depp. ona moze co najwyzej występować, a i to jej ani troche nie wychodzi. piękna nie jest bo jest SZTUCZNA do bólu i po operacjach. ona nie jest skandalistką, ona jest idiotką a to olbrzymia różnica, skandalistką jest Madonna, ale nie paris która w zasadzie moglaby byc ubezwłasnowolniona bo nie zdaje sobie sprawy z tego co robi. nigdy nie oceniam w ten sposob filmow, ale w jej przypadku mozna stwierdzic ze jesli paris w nim gra -to film jest gniotem, inaczej troche jest w przypadku kiedy nie gra głównej roli, ale potrafi każdy film skopać nawet swoim występem drugoplanowym. :/ co ona robi w filmach? liże sie z kimś, tańczy i sie rozbiera, pokazuje tyłek -i to by było na tyle, na tym jej "warsztat" sie konczy. oglądając kilka filmow z nią masz wrażenie że juz to widziles. wszędzie ten sam schemat: czyli paris rozbierająca sie. nie widzialam wszystkich filmow z nią ale te, które widzialam- WSZYSTKIE takie wlasnie były. oglądałam za to kilka zwiastunow i zgadnij co było?? TO SAMO :D co zabawne, nawet kiedy w filmie gra trzecioplanową role i pokazana jest w sumie raptem 10 min. to i tak zdąży sie rozebrać. taaa ona to potrafi grać - "ciałem"...

ocenił(a) film na 1
014

Wszystko dpbrze,tylko dlaczego stawiasz Hilary Swong na równi z prawdziwymi aktorskimi geniuszami Hanksem i Nicholsonem?Gdzie ona tak niby rewelacyjnie zagrała?W Karate Kid czy w Buffy postrach wampirów?

Ready2

nie stawiam na równi... poprostu uważam, że jest dobrą aktorką i potrafi grać. sorrki że nie wymieniłam stopnia gry aktorskiej wszystkich tych aktorów a tylko napisałam "potrafią grać". a w porównaniu z paris to potrafi grać nawet lindsay lohan i płyta chodnikowa :/
i powiem nawet więcej- Hanks nie jest geniuszem i nigdy nie będzie dorównywał takiemu geniuszowi jak Nicholson. jak dla mnie Hanks jest tylko "dobrym" aktorem i żaden z niego geniusz. więc lista osób które wymienilam nie jest taką która "stawia na równi" wszystkich tych aktorów. a co do Hilary widzialam z nią dużo filmow i 3 albo 4 w których mnie zachwyciła.

ocenił(a) film na 1
014

Nie żebym się czepiał ale...
Uważasz,że Tom Hanks który dwa razy z rzędu zdobył największe wyróżnienie w dziedzinie aktorstwa - Osakara jest tylko dobry?Dla mnie to geniusz.Forrest Gump,Filadelfia,Szeregowiec,Zielona Mila- majstersztyki,których sobie nie wyobrażam bez jego udziału.Nicholson taki pozim zaprezentował jedynie w Locie nad Kukłczym gniazdem i Lśnieniu.Wole Hanksa.

Ready2

oglądałam mnóstwo filmow z Hanksem i TAK, UWAŻAM ŻE JEST TYLKO DOBRY. dla mnie Hanks zawsze wygląda, mówi tak samo - w każdym filmie. są filmy które z nim uwielbiam ale to nie zmienia faktu że zawsze widze go praktycznie tak samo - mimo że gra różne role. czy oskary zawsze dostają ci najbardziej utalentowani i ci którzy zasłużyli? z doświadczenia wiemy że nie, więc ta nagroda jeszcze o niczym nie świadczy. Oskary zdobywają osoby które miały okazje zagrać tylko w jednym filmie. Nicholson jest aktorem który w każdym filmie się sprawdzi a Hanks już niestety nie... popełnił kilka niewypłów które były nie dość że głupkowate to nudne i rozwlekłe. wielu ludzi uważa Hanksa za takie troche "ożywione drewienko" któremu udało sie zagrać kilka świetnych ról zgodnych z jego flegmatycznym sposobem bycia. jest wielu lepszych aktorów od Hanksa który z filmu na film zawsze pozostaje taki sam niezmienny - dodam że jak dla mnie to duży minus dla aktora...

Ready2

Hilary Swank również dwa razy zdobyła "największe wyróżnienie w dziedzinie aktorstwa" - Oskara. "Nie czas na łzy" i "Za wszelką Cenę" to jej bardzo dobre role. A życiową rolą Hanksa jest i pozostanie "Forrest Gump", w żadnym innym swoim filmie nie dorównał, a tym bardziej przeskoczył tej kreacji. Reszta jego ról jest niezła, ale z tym geniuszem to stanowcza przesada. Geniusz to pokazała Ellen Burstyn w Requiem dla Snu. Mimo nominacji i wielkich szans, Oscara dostała w tamtym roku jej konkurentka, Julia Roberts:) I to tyle na temat "największego wyróżnienia w dziedzinie aktorstwa":)

Krolik_Pudding

Heh, ciekawy temat na forum jakże Oscarowego filmu ;P

Albertino

heh, niby typowa rozmówka o Oscarach, ale właśnie...gdzie?:)
Szczerze mówiąc, właściwie sam nie wiem jak tu trafiłem:)

megan1300

jedno słowo wystarczy za odpowiedz - reklama

takie beztalencia zawsze są promowane bo przyciągają do kin swoje 13-letnie, zapatrzone w nie fanki.... a reżyserzy dają sobie na głowe wchodzić
takie elementy powinno się eliminować, tylko nie bardzo wiem jak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones