PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022924}

Naśladowca

Mindcage
4,6 2 157
ocen
4,6 10 1 2157
Naśladowca
powrót do forum filmu Naśladowca

Jak morderca każdego dnia był w stanie złapać ofiarę, ubrać ją w jakieś dziwaczne stroje, potem jeszcze sam nieraz podnieść, umocować na jakimś krzyżu czy czymś? Potem kompas. Wsadzili wskazówkę i jakim niby cudem ona pokazała napis na ścianie pod obrazem? Po co takie "cuda"? Jakby tradycyjnie nie mógł tego nabazgrać na ścianie na widoku :).

Potem fabuła się coraz bardziej zakręca, że na koniec nic z tego nie rozumiem. Ambicje twórców powinny być adekwatne do jakości filmu, bo zapewniam, że nikt drugi raz go nie obejrzy, żeby "zrozumieć" o co chodzi. To nie jest fabuła na poziomie "Milczenia owiec" czy "Kolekcjonera". Mierz siły na zamiary i lepiej zrób prosty thriller zamiast silić się na jakieś metafory, zagadki, niedopowiedzenie, jeśli sam nie ogarniasz o co ci w tym filmie chodziło.

Aktorzy. Najwyżej przeciętność. Nie przekonała mnie ani pani detektyw, ani jej partner, ani nawet miałki John Malkowich.

mordachamordasinski

Nie zły, ale bzdurny? To jest raczej sprzeczność. W drugą stronę to możliwe, ale bzdurny film nie może być dobry.

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

P....sz bzdury jak mały Kaziu po dużym piwie.

mordachamordasinski

Znaczy się, mój post był bzdurny, ale niezły...;-)

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

Na miano "niezłego" postu trzeba jeszcze sobie zasłużyć ;).

mordachamordasinski

Myślałem, że wystarczy jak jest bzdurny...

mordachamordasinski

Tu nawet nie chodzi o bzdurnosc ale wykonanie ogolne, jak aktorstwo itd,lezy wszystko wrecz ociera sie o parodie,po 30 minutach sie poddalem.

ocenił(a) film na 3
mordachamordasinski

Taki trochę "Siedem" wannabe, któremu jednak bliżej do "Plag Breslau", tylko znacznie biedniejszy pod każdym względem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones