PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39773}

Na dół

Abwärts
5,7 18
ocen
5,7 10 1 18
Na dół
powrót do forum filmu Na dół

wspaniały film,zobaczyłem go przypadkiem na niemieckie telewizji i odrazu mi sie spodobał,film buduje czasami niesamowite napięcie [co wedug mnie jest najwiekszą zaletą filmu],dobra akcja,klaustrofobiczne otoczenie, lęk przed śmiercią, szukanie możliwości ucieczki,poznanie z bliska charakterów i bardzo dobra gra aktorów,to trzeba powiedziec bo w takich filamch jest bardzo ważne kiedy akcja dzieje sie w jednym miejcu ,w tym filmie w windzie,bo wtedy poznajemy psychike ludzi odizolowanych od świata i skazancyh na samotnośc dotego w małym pomieszczeniu,odrębnośc charakterów osób uwiezonych w windzie nie ułatwia sprawy wychoodza najaw ich ukryte wady czy staja sie innymi niz w normalnej sytuacji do tego dochodzi problem z windą.naprawde bardzo dobry film,polecam fanom psycho-thrillerów stawiaacych na gra charaktery i napięcie,kto lubi takie filmy to na bank niepożałuje ze go zobaczył chociarz niewiem gdzie można ten film kupić w Polsce go chyba jeszcze nigdy niepokazani

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones