PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748}
6,3 1 863
oceny
6,3 10 1 1863
Na koniec świata
powrót do forum filmu Na koniec świata

Przemilczany film

ocenił(a) film na 6

Trochę zmarnowany potencjał. Film mógł być naprawdę bardzo dobry ale zabrakło w nim przede wszystkim dialogów.Postać Steczkowskiej nijaka,mało wyrazista no i jej gra aktorska z całą pewnością nie zachwyca...Dużym plusem tego filmu na pewno był Domagarow-znakomite aktorstwo!

markom65

Całego filmu nie oglądałam.
Widziałam tylko fragmenty na youtube i ta Steczkowska mnie rozśmieszyła - taka była beznadziejna.
Nie rozumiem z jakiej racji ją tu wzięli. Jakby profesjonalnych aktorek nie było.

ocenił(a) film na 8
Vanessa100

No tej Steczkowskiej to też trochę nie rozumiem, ale wciągnęła mnie cała historia, piękne zdjęcia. Gra co poniektórych aktorów na poziomie mistrzowskim...

ocenił(a) film na 9
markom65

Nie wiem czemu sie czepiacie, według mnie p. Steczkowska mimo, iż nie jest profesjonalistą pokazała większy talent aktorski niż ma niejedna polska aktorka. Film jest genialny, ostatnia scena mnie zwaliła z nóg i bardzo szkoda, że nie miał on rozgłosu, chociaż może przez to, iż jest on tak mało popularny mi sie aż tak bardzo podoba? Będę wracać często do niego, jest on jednym z moich faworytów polskiego kina.

markom65

Steczkowska grała jak kłoda, do tego jej głosik, mówiła jakby chciała a nie mogła. Niech ona lepiej zajmie się jedynie śpiewaniem. Na szczęście Aleksandr zrekompensował wszystko :)

ocenił(a) film na 3
markom65

A mój umysł tego filmu nie ogarnia, choć oglądałam go wiele razy, ze szczerym zamiarem doszukania się czegoś sensownego. Nie udało się. Dobrze, poprawiam się, obsadzenie Domogarowa w głównej roli męskiej to jedyna sensowna rzecz. Tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi głównej bohaterce, moim zdaniem jest najbardziej negatywną postacią w całym filmie, choć fabuła niby nakłania widza do myślenia, że to jej zrobiono krzywdę. Film jest mdły, męczący i naprawdę tylko napawanie się grą Domogarowa po części rekompensuje ten niesmak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones